Лінько: Наступними після Гужви мають стати керівники Інтера

Дмитро Лінько у кулуарах парламенту розповів подробиці затримання головного редактора видання “Страна.юа” Ігоря Гужви. Повідомляє сайт Радикальної партії Олега Ляшка.

Дмитро Лінько у кулуарах парламенту розповів подробиці затримання головного редактора видання “Страна.юа” Ігоря Гужви.  “Це правильно завершена справа, яка викриває усіх рупорів Кремля в України і підтверджує те, що вони є хабарниками і злочинцями. Є докази співробітництва редакції “Страна.юа” із Москвою. Я сподіваюсь, що правоохоронні органи не завершать на цьому свою боротьбу із кремлівською агентурою. Зокрема, припинять діяльність сепаратистську діяльність телеканалу “Інтер”,наголосив депутат від Радикальної партії.

Політик зауважив, що операція силовиків тривала декілька місяців.  “Хабар у розмірі 10 тисяч доларів був вилучений безпосередньо з кабінету Ігоря Гужви вчора ввечері. Є всі відеоматеріали, які підтверджують факт вимагання”, – зазначив Дмитро Лінько.  Народний депутат наголосив, що “компромат” на себе не бачив.  “Насправді, я не знаю ,чим мене намагались шантажувати. Але я знаю, що журналісти цього видання за мною стежили і намагались фіксувати факти мого особистого життя, тому я і звернувся до правоохоронних органів. Саме так діє кремлівська агентура – намагається взяти на гачок, щоб впливати на українську політику“, – розповів Лінько. Він додав, що показовим є перелік осіб, які підтримують і співчувають виданню “Страна.юа”.  “Кремлівські консерви зараз вскриваються. Подивіться, хто підтримує зараз – Вілкул, Лукаш та інші відверті сепаратисти. Їм усім місце в тюрмі разом з Гужвою. Тому цю справа є реальним методом захисту інформаційної безпеки країни“, – підсумував народний депутат.

Читайте також: Дмитро Лінько: Правоохоронні органи повинні ретельно розслідувати корупційні дії редакції Страна.ua

Нагадаємо, лідер Радикальної партії заявив, що затримання Гужвиправильний крок. Політик додав, що потрібно чинити так з усіма прокремлівськими виданнями. «Ми зареєстрували в парламенті проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії по розслідуванню фінансування телеканалу «Інтер». За моєю інформацією, він фінансується з Москви. Нагадую, Росія – агресор та окупант нашої території, а один із провідних каналів в Україні отримує звідти гроші. Це пропагандистська діяльність ворога, П’ята колона, рупор Кремля. Влада повинна захищати український інформпростір, адже це важлива складова безпеки країни», – підкреслив Ляшко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *