Дмитро Лінько: Правоохоронні органи повинні ретельно розслідувати корупційні дії редакції Страна.uа

Дмитро Лінько: Правоохоронні органи повинні ретельно розслідувати корупційні дії редакції Страна.uа

Народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько повідомив  на своїй сторінці у facebook:“Радикальна партія вітає дії правоохоронних органів України, які провели операцію по виявленню та припиненню корупційних дій з боку головного редактора сайту Страна.uа І.Гужви.

Даний громадянин особисто шантажував мене вимагаючи хабар у розмірі 20 тисяч доларів США в обмін за відмову від публікації нібито компрометуючих матеріалів.
Як тільки почались ці погрози, я про все повідомив до правоохоронних органів, і надалі всі ці спроби фіксувались.
Радикальна партія Олега Ляшка закликає правоохоронців провести всі необхідні слідчі діії та притягнути зловмисника до відповідальності у відповідності до українського законодавства.

Однак покарати лише одного шантажиста та корупціонера очевидно недостатньо.
Звертаюсь до правоохоронців із закликом розслідувати та припинити діяльність рупорів Кремля, які напряму фінансуються державою-агресором і займаються відвертою антиукраїнською пропагандою.

Звертаю увагу на той факт, що І.Гужва свого часу очолював російський ресурс Кремль.org, а після створення сайту в Україні продовжив таку ж відверту і цинічну пропаганду в нашій країні.Також в Україні продовжують працювати інші рупори кремлівської пропаганди, такі як телеканал Інтер.

Радикальна партія вимагає невідкладних дій правоохоронців щодо захисту інформаційного просторуУкраїни, заборони діяльності п’ятої колони та рішучих заходів, які сприятимуть встановленню громадянського миру в нашій державі”.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів