Дмитро Лінько: На одного хабарника-сепаратиста стало менше. Сподіваюсь надовго.

Дмитро Лінько: На одного хабарника-сепаратиста стало менше. Сподіваюсь надовго.

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько повідомив на своїй сторінці в фейсбук:«В кінці березня до мене почали надходити погрози від редакції “Страна.ua” опублікувати ніби то компроментуючі матеріали проти мене особисто і Радикальної партії. Далі почались спроби вимагання грошей і шантажу за непублікацію цих матеріалів. Подібним чином кремлівська агентура хотіла взяти “на гачок” мене як політика. З кимось таке проходить, але точно не з нами.

Майже 3 місяці правоохоронні органи фіксувати всі спроби вимагання хабаря. Вчора, головний кремлівський вестник Гужви попався на гарячому при отриманні першого траншу в 10 тисяч доларів. Гроші вилучали особисто у нього.

Для тих, хто розповідає про тиск на ЗМІ – не плутайте свободу слова з відвертою корупцією і кремлівською пропагандою. Вся ця антиукраїнська діяльність Гужви і “Страни” нічого спільного з журналістикою не мають.Всі докази злочину, аудіо та відео матеріали, зараз не розголушуються через таємницю слідства. Думаю, частину їх буде розсекречено для публікації широкому загалу.

Вся ця справа – це яскравий приклад злочинної діяльності викормишей Льовочкіна. Саме він фінансував Гужву і його кремлівський сайт. Для тих, хто забув, хочу нагадати, що Гужва зовсім недавно був головним редактором сайту Kreml.org.

Я сподіваюсь правоохоронні органи не похоронять цю справу, і так само будуть розслідувати злочинну діяльність інших антиукраїнських рупорів як телеканал “Інтер”. Це питання інформаційної безпеки країни, важливий фронт боротьби у гібридній війні з Росією.»

Прес-служба Волинської ТО РПЛЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів