Дмитро Лінько: «Робоча група ВР проведе розслідування щодо обґрунтованості драконівських тарифів»

Дмитро Лінько: «Робоча група ВР проведе розслідування щодо обґрунтованості драконівських тарифів»

«Олег Ляшко та його команда  вимагають від влади встановити справедливу ціну на газ і відновити державний контроль за якістю цього газу. Щоб люди не сплачували за холодні батареї,  і їх не грабували,  не встановлювали космічні тарифи, коли вони віддають всю пенсію за комуналку»,- цю позицію Лідера РПЛ озвучив народний депутат України  Дмитро Лінько під час зустрічі з місцевими жителями в селищі Цумань Ківерцівського району Волині.«Олег Ляшко та наша фракція не дали Парламенту мовчати, коли грабують людей, не дозволили йому закрити очі  на завищену комуналку від якої потерпає вся Україна. Ви бачили, як ми тиждень блокувати парламентську трибуну, щоб змусити  Парламент зреагувати на наші вимоги.  І добились свого.Спільна робоча група ВР не лише  проведе розслідування, але й  підготує відповідну постанову щодо перевірки обґрунтованості тарифів»,-  наголосив Дмитро Лінько.

За словами народного депутата, українці повинні платити не більше 20% від свого доходу по тарифах. Все, що більше – має компенсувати держава за рахунок бюджету через субсидії.

«Не може людина отримувати 2000 гривень пенсії і 4000 гривень платити за комуналку. Потім їй за борги газ відключають, адже субсидії не дають, бо треба дітей з хати виписувати чи розлучатися, щоб виплакати ту кляту субсидію.», – наголосив народний депутат. Українці зможуть оплачувати комуналку, коли ціна на газ буде справедливою, а доходи людей вищими»,- підсумував Дмитро Лінько.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів