Дмитро Лінько в Цумані: «Влада встановлює по 300 тисяч гривень зарплати суддям, а  на зарплати вчителям, вихователям і лікарям грошей немає.»

Дмитро Лінько в Цумані: «Влада встановлює по 300 тисяч гривень зарплати суддям, а  на зарплати вчителям, вихователям і лікарям грошей немає.»

На Волинь завітав народний депутат України від РПЛ Дмитро Лінько.  Разом з головою Волинської обласної організації РПЛ  Володимиром Кравценюком він відвідав  селище Цумань Ківерцівського району, де зустрівся з вчителями найчисельнішої освітянської установи Волині –  Цуманської загальноосвітньої  школи.Минулого року на ремонт цієї школи, яка була побудовано ще в повоєнні радянські часи, були виділені гроші з державного бюджету. Їх використали на реконструкцію системи опалення та ремонт. Школа стала гарною, комфортною та сучасною. Держава дізналася про потреби школи завдяки депутата Радикальної партії Олега Ляшка.

Освітянський колектив, користуючись присутністю нардепа від РПЛ Дмитра Лінька, висловив щирі слова вдячності Лідеру Олегу Ляшку, всім народним депутатам, команді РПЛ на Волині за увагу до їх школи.  Адже тепер дітки вчаться в комфорті, а батьки не переживають за їх безпеку. До цього школа десятки років не ремонтувалася і була в аварійному стані.

«Разом з колективом навчального закладу обговорили сучасну українську освіту, реформи якої, на даному етапі залишаються на папері. Ми не встигаємо йти в ногу з часом. На жаль, відсутність оснащення комп’ютерною технікою, інтерактивними дошками – це не єдині негативні моменти у цій сфері. Школи та садочки не фінансуються державою повним, належним об’ємом. Така ж ситуація і в системі заробітних плат вчителів. Середня місячна зарплата сільського вчителя дорівнює 4343 грн. Це на 200 грн. більше від мінімальної зарплати. Ви тільки вдумайтесь, молодий спеціаліст, який 6 років навчався, має вищу освіту, несе відповідальність за виховання та безпеку дітей – отримує таку низьку платню»,- підкреслив в своєму виступі Дмитро Лінько.

«Олег Ляшко обурюється, що влада встановлює по 300 тисяч гривень зарплати суддям, а  на зарплати вчителям, вихователям і лікарям грошей немає. Нещодавно Кабмін ухвалив рішення і підняв зарплати прокурорам на 25%. Високу зарплату повинні отримувати ті люди, від яких залежить освіта та здоров’я нації, ось ці самовіддані цуманські педагоги, які навчають діток, віддають їм свої сили та енергію.  А не прокурори та судді», – продовжив народний депутат.

Ще одна важлива проблема, яку обговорили селищні педагоги  за участі нардепа від РПЛ Дмитра Лінька – безкоштовне харчування.

«Сьогодні безкоштовні гарячі обіди у школі отримують діти до 4 класу. А хіба діти у 5, 8 чи 12 класі не хочуть їсти? Кожен школяр хоче їсти, а не тільки ті діти, батьки яких можуть заплатити за обід. У кожної мами і тата голова пухне від того, щоб знайти 20 гривень дитині на обід у школі. В результаті нинішньої політики влади мільйони українських сімей не знають, чим годувати дітей, у них немає роботи і заробітку»,- додав Володимир Кравценюк.

«Саме тому харчування дітей у школах і дитсадках – це обов’язок держави. Олег Ляшко та колеги з нашої  фракції добиватимуться відновлення харчування дітей за рахунок держави, щоб кожна дитина у школі щодня їла борщ із м’ясом, а не раз на рік на Різдво чи Великдень, отримувала стакан теплого молочка та ложку меду. Тоді всі наші діти будуть здоровими»,- підсумував народний депутат Дмитро Лінько.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів