Дмитро Лінько в Цумані: «Влада встановлює по 300 тисяч гривень зарплати суддям, а на зарплати вчителям, вихователям і лікарям грошей немає»

Дмитро Лінько в Цумані: «Влада встановлює по 300 тисяч гривень зарплати суддям, а  на зарплати вчителям, вихователям і лікарям грошей немає»

На Волинь завітав народний депутат України від РПЛ Дмитро Лінько.  Разом з головою Волинської обласної організації РПЛ  Володимиром Кравценюком він відвідав селище Цумань Ківерцівського району, де зустрівся з вчителями найчисельнішої селищної школи Волині.Володимир Кравценюк розповів, що школа в Цумані була збудована в повоєнні радянські часи. З тих пір не відновлювалася і була в аварійному стані. Минулого року на ремонт цієї школи держава виділила кошти з бюджету. Про потреби школи держава дізналася саме завдяки депутатам Радикальної партії Олега Ляшка. Саме Андрій Лозовий та Дмитро Лінько часто відвідують Волинь та знають потреби волинян, соціальні проблеми. Бюджетну субвенцію використали на реконструкцію системи опалення та ремонт.

Колектив школи на зустрічі з Дмитром Ліньком висловив щирі слова вдячності Лідеру Олегу Ляшку, всім народним депутатам, команді РПЛ на Волині за увагу до їх школи.  Адже тепер дітки вчаться в комфорті, а батьки не переживають за їх безпеку.Найбільше хвилюють освітян низькі зарплати, відсутність харчування в школі для дітей. Про це і розмовляли на зустрічі. «Реформи сучасної української освіти на даному етапі залишаються на папері. Ми не встигаємо йти в ногу з часом.На жаль, відсутність оснащення комп’ютерною технікою, інтерактивними дошками – це не єдині негативні моменти у цій сфері. Школи та садочки не фінансуються державою належним чином. Така ж ситуація і в системі заробітних плат вчителів. Середня місячна зарплата сільського вчителя дорівнює 4343 грн. Це на 200 грн. більше від мінімальної зарплати. Ви тільки вдумайтесь: молодий спеціаліст, який 6 років навчався, має вищу освіту, несе відповідальність за виховання та безпеку дітей – отримує таку низьку платню», – підкреслив в своєму виступі Дмитро Лінько.

«Олег Ляшко обурюється, що влада встановлює по 300 тисяч гривень зарплати суддям, а  на зарплати вчителям, вихователям і лікарям грошей немає. Нещодавно Кабмін ухвалив рішення і підняв зарплати прокурорам на 25%. Високу зарплату повинні отримувати ті люди, від яких залежить освіта та здоров’я нації, ось ці самовіддані цуманські педагоги, які навчають діток, віддають їм свої сили та енергію.  А не прокурори та судді. Тому Олег Ляшко наполягає на підвищенні мінімальної заробітної платні для вчителів, медиків. Тоді і пенсія збільшиться», – відповів на запитання педколективу школи в Цумані Дмитро Лінько.

Ірина ХоменкоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів