Володимир Кравценюк: «До діточок віддаленого села Хмелів завітав Святий Миколай».

Володимир Кравценюк: «До діточок віддаленого села Хмелів завітав Святий Миколай».

Солодкими подарунками порадував Святий Миколай юних мешканців віддаленого села Хмелів, що на Володимирщині. В ролі помічників Святителя, який є найбільшим авторитетом для волинської дітвори, виступали керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, активістка Ольга Соколова та представники  Молодіжного крила Радикальної партії Волині Юрій Семчук та Ірина Трикош.
“Святитель Миколай є символом українського народу, зразком наших чудових українських традицій. Завдяки Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку, куратору нашої області Андрію Лозовому ми маємо можливість почастувати солодощами сільських діток села Хмелів. Вони виховуються в багатодітних родинах, допомагають своїм батькам, то ж заслужили на цукерки та подарунки в день улюбленого свята. Наша активістка Ольга Соколова подбає про те, аби всі вони отримали солодощі.  Добра і щастя всім в ці чудові передноворічні дні!”

Також  солодкі подарунки від Святого Миколая отримали і юні мешканці  села Затурці Локачинського району. Дітям їх передав Михайло Українець разом з місцевими активістами.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів