Добра справа: нові майданчики для сільських малюків Горохівщини

В населених пунктах Горохівського району (села Мерва, Буркачі, Диковини та Кутрів) встановлено чотири нові дитячі майданчики. Радикальна партія на Горохівщині подбала, щоб малюкам було, де гратися і спілкуватися один з одним. Хто ініціював встановлення майданчиків саме в цих селах, розказав керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк«Сільську громаду об’єднала наша партійка та депутат Горохівської районної ради Людмила Корсун.  Вона працює  завідуючою  в сільському садочку з дітками і добилась виділення коштів для  облаштування ігрових майданчиків в кількох населених пунктах Мервинської сільської ради. Адже діти – це наше майбутнє. Встановлювали разом з місцевими жителями. Працювали гуртом, облаштовували місця під площадки, фарбували, встановлювали обладнання – гойдалки, пісочниці. Тепер тут молоді родини проводять своє дозвілля, лунає щасливий сміх малечі. Задоволені і діти, і їх батьки. Для нас дуже важливо, що сільські жителі, які до цього чули лише одні гарні обіцянки, реально переконались, що Радикальна партія і її представники в громадах –  люди слова і діла. Наші однопартійці, яких очолює Віталій Клемба, мають тепер кворум довіри на Горохівщині,  можуть об’єднати земляків і разом здійснити ще багато корисних справ», – підкреслив і Володимир Кравценюк.
Важливо також, що молоді родини та інші селяни висловлюють щирі слова подяки своїй землячці  – керівнику  Мервинського  дитячого дошкільного закладу «Ромашка» Людмилі Миколаївні Корсун, яка представляє їх інтереси в Горохівській районній раді. За наполегливість, ініціативність та небайдужість до вирішення проблем сільської громади.

«Людмила Миколаївна як педагог добре знає, що активне проведення часу на свіжому повітрі, сам процес гри відіграє важливе значення у вихованні малюків. Тому і добивалася, щоб ми мали свої майданчики, де діти будуть проводити час з однолітками, розвиватися і духовно, і фізично», – зазначає   місцева мешканка Галина Дмитрук від імені вдячних батьків.