Добра справа: пісні, гарний настрій, подарунки для ветеранів і учасників АТО

Добра справа: пісні, гарний настрій, подарунки для ветеранів і учасників АТО

Представники команди РПЛ в Горохові з подарунками та солодощами відвідали пацієнтів Волинського обласного госпіталю – тут лікуються  ветерани  Волині та учасники  АТО.
Депутати Горохівської районної та міської рад від Радикальної партії Юрій Обишук, Андрій Філат та Юрій Кутас разом з керівником громадської приймальні в місті Горохів Олексієм Маркіним та керівником первинки РПЛ, головою Горохівської ветеранської організації учасників АТО Михайлом Харківим привітали пацієнтів цієї лікувальної установи. Побажали всім швидкого одужання та передали подарунки – солодощі, фрукти та продукти, які збирали всією командою.  Після дружнього спілкування відбувся святковий концерт. Співали  «Барви осені». На згадку про цю зустріч всі сфотографувались.

«Наші колеги з Горохова стали ініціаторами гарної справи – зігріли щирою піснею та увагою  стареньких ветеранів та наших мужніх захисників. Вислухали їх. Керівник Горохівського осередку РПЛ Віталій Клемба розказав про те, що  фракція нашої політичної сили підготує депутатський запит про виділення коштів з районного бюджету для придбання принтера для госпіталю, де лікуються бійці з Горохівщини. Ці люди – справжні патріоти нашої країни – заслужили на нашу допомогу та підтримку», – підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів