Добра справа: шаховий турнір для дітлахів з райцентру Рожище

Добра справа: шаховий турнір для дітлахів з райцентру Рожище

Рожищенська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка, яку очолює Віктор Марюк,  провела першість з шахів і шашок серед школярів райцентру  Рожище.

В змаганнях взяли участь 47 школярів. Кращими були представники трьох шкіл міста – Рожищенської загальноосвітньої школи №1, №3 та №4. Юні шахісти-переможці отримали грамоти та призи.  
«Чудова ініціатива! Підтримую добрі справи нашого однопартійця. Віктор Марюк активно співпрацює з жителями  сіл Рожищенського району. Особливу увагу приділяє людям з інвалідністю.  Разом вони вже пожвавили діалог та  громадську роботу. Тепер  новий доброчинний напрямок – розвиток аматорського спорту  в  місті Рожище. І далі – в районі. Команда Радикальної партії на Волині виступає за такі добрі справи.  Адже хлопчики та дівчатка займаються перспективним видом спорту, проводять здорове дозвілля, вчаться перемагати і планувати свій вільний час. І вже отримали свої перші нагороди», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Ці юні аматори спорту досягли  перших успіхів в царині шахів. Будуємо плани, аби наші вихованці в майбутньому відстоювала честь нашого міста на різних  змаганнях . Бо спорт дає крила для витривалості і розвитку», – підсумував керівник Рожищенської районної організації  РПЛ Віктор Марюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів