Добра справа: відремонтований міст для селищної громади

Добра справа: відремонтований міст для селищної громади

В райцентрі Любешів  партійці  осередку РПЛ, який очолює Сергій Поліщук, заново відремонтували міст через річку Цир. Під час цієї  акції, коли потрібно було впорядкувати надзвичайно важливу для місцевої громади  споруду, разом працювали  не тільки члени місцевої команди, але й всі інші жителі селища.
«На волинському Поліссі  дерев’яні  мости – це справжні дороги життя. Адже  річки там мають декілька звивистих  русел. Тому люди користуються мостами, щоб швидше  добратись туди, куди потрібно . Колеги показували мені фото старенького моста – з проваллями і дірками. Жінки  заледве не повзком по ньому пробирались. І це кілька разів на день, адже навідуються до корів на протилежному березі. Сергій Поліщук, який очолює в Любешові наш районний партосередок, знав про цю проблему. Тому активно взявся за її вирішення. Знайшов і підтримку, і однодумців. Переконаний, що громада належно оцінить цю добру справу, а найбільш активні її жителі  долучатимуться  до доброчинної роботи нашої  місцевої команди»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.
«Тепер по відновленому мосту в нашому селищі можна хоч мотоциклом, хоч велосипедом їхати. Дітям йти безпечно, а  їх тут чимало, бо ж настало  літо, канікули. Я вдячний землякам, які разом зі мною брали участь в цій важливій роботі . Заготовляли, підвозили бруси, встановлювали їх.  Так само відповідально вирішуватимемо й інші соціальні проблеми, з якими до нашої громадської приймальні приходять відвідувачі»,- підсумував Сергій Поліщук.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів