Добра справа: володимирські партійці придбали меблі для вихованців центру «Жовта парасоля»

Керівник Володимира-Волинського  міського осередку РПЛ Дмитро Юзвенко та  депутат міськради Роман Горошкевич подарували інклюзивно-ресурсному центру “Жовта парасоля” кухонні меблі для облаштування кімнати соціально-побутової адаптації.
«Приємно зазначити: команда Радикальної партії у Володимирі-Волинському – постійний ініціатор добрих справ. На цей раз наші колеги здійснили чудову дитячу мрію – подарували меблі для вихованців міського центру «Жовта парасоля». Його працівники займаються благородною справою – опікуються дітьми із інвалідністю, постійно дбають про розвиток установи. Тепер тут з’явилось місце для  дружніх посиденьок  – своя кімната соціально-побутової адаптації із справжньою кухнею. Так вихованці центру адаптуватимуться до життя, вчитимуться  виробляти необхідні для життя навички самообслуговування. Робити чай для друзів та куховарити. Юним містянам поталанило з благодійниками – наші колеги Дмитро Юзвенко та Роман Горошкевич  завжди дотримують свого слова», –  підкреслив керівник РПЛ на Волині  Володимир Кравценюк.
«Здійснювати дитячі мрії дуже приємно! Сподіваємось, незабаром усі бажання вихованців інклюзивно-ресурсного центру «Жовта парасоля» стануть реальністю, – підсумував зроблене голова міської організації Дмитро Юзвенко, – а ми намагатимемось і надалі підтримувати дружні стосунки, які вже зав’язались у нас з колективом центру та батьками вихованців».