Добра справа: володимирські партійці вимостили пішохідну доріжку в місті

Добра справа: володимирські партійці вимостили пішохідну доріжку в місті

Активісти Володимир-Волинського  міського осередку РПЛ, який очолює Дмитро Юзвенко, реалізували ще одну добру справу для міської громади. Вимостили пішохідну доріжку біля багатоповерхівки на вулиці Луцькій.
«Наші  володимир-волинські колеги  дуже відповідально ставляться до запитів та проблем городян. Гуртом вивчили проблему та швидко вирішили її. Результат  того вартий: відтепер мами з дітками не перейматимуться тим, як в дощову погоду обійти багнюку біля власного будинку. Нова доріжка слугуватиме всім, хто мешкає на вулиці Луцькій в цьому чудовому місті. Команда Радикальної партії на Волині – ініціатор добрих справ для  громади»,- підкреслив керівник РПЛ в області Володимир Кравценюк. 
«На численні прохання жителів будинку №253, що по вулиці Луцькій, сьогодні вимостили пішохідну доріжку, яка веде до цієї п’ятиповерхівки. За підтримки міської організації Радикальної партії Олега Ляшка було замовлено вантажну машину, що доставила у двір зрізаний асфальт, який разом з мешканцями будинку  ми вклали на місці стежки. Зазвичай, в дощову погоду вона перетворювалась у болото. Дякуємо першому заступнику міського голови Ярославу Матвійчуку за сприяння у виділенні асфальту, однопартійцям Володимиру Омелянюку за чудову ініціативу з вирішення проблеми та Дмитру Юзвенку за фінансову підтримку заходу»,- підсумував Роман Горошкевич .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів