«Потрібна підтримка держави, щоб започаткувати власний бізнес» – Володимир Кравценюк

«Потрібна підтримка держави, щоб започаткувати власний бізнес» – Володимир Кравценюк

Заступник керівника  РПЛ на Волині Віктор Прокопчук та представник команди РПЛ Ігор Криворучко провели зустріч з партійцями та прихильниками Радикальної партії в райцентрі Любомиль. Говорили про проблеми, які докучають жителям прикордонних регіонів Волині,  започаткування  малого підприємництва та розвиток ягідництва.

«Любомльський район за Ляшка! Вже за кілька кілометрів від Любомлю – кордон, інша держава. Це важлива особливість району, яка відображується на всіх сферах життя, на кожній людині. Люди хочуть мати пристойну роботу і гідну зарплату. Багато молоді їздить на заробітки в Польщу. І хоч це не далеко – але все рівно не вдома. Поки я на он-лайн нараді з центральним штабом в Любомлі працюють Ігор Криворучко та Віктор Прокопчук.  Саме в Любомлі гостро стоїть проблема розмитнення автомобілів. Немає в людей мішків грошей, тому змушені купляти старі машини за кордоном, щоб якось заробляти і жити. Просять, щоб було справедливе рішення цієї проблеми і підтримують ініціативу Олега Ляшка: 500 євро за розмитнення євро бляхи»,- прокоментував цю зустріч керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

«Тут неймовірна природа: ліси, озера. Багато ягід. Але ж їх не вигідно вже збирати, бо кому продавати? Що робити з ягодами? Поляки і литовці ціни знизили, для переробки тут треба обладнання…. Віктор Прокопчук каже: треба робити свої міні-підприємства по переробці. Люди підтримують, просять Радикальну партію допомогти, бо простій людині складно самій започаткувати свою справу. Допоможемо, бо сильна  економіка – міцна Україна»,- підсумував голова обласної організації РПЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів