Доступна та якісна медицина – пріоритет у роботі Радикальної партії

Доступна та якісна медицина – пріоритет у роботі Радикальної партії

Керівник  Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк оприлюднив  низку вимог Радикальної  партії  щодо однієї з найважливіших реформ держави – медичної реформи.За словами голови обласної парторганізації РПЛ, ініціативи Лідера Радикальної партії Олега Ляшка в медичній сфері суттєво відрізняються від політики нинішньої влади. Доступна та якісна медицина для наших громадян – пріоритет в роботі Радикальної партії.

«Медична реформа – це підвищення зарплат медикам, а не їх скорочення. Ми усі бачимо, які зміни відбуваються в медичній галузі. Закриваються лікарні в містах та селищах, проте влада пояснює свої дії просто – економією бюджетних коштів. Чи доцільна така економія, коли хвору людину з віддалених поліських районів  Волинської області потрібно везти більш, як за 100 кілометрів бездоріжжям, щоб її оглянув лікар? Молоді випускники Луцького медичного коледжу виїжджають працювати до Польщі. Недарма Лідер партії Олег Ляшко називає цю медичну реформу бездарною»,- підкреслив Володимир Кравценюк.Керівник РПЛ на Волині зазначив, що Радикальна партія пропонує Уряду власний план здешевлення ліків, який зробить їх доступними для українців.   Найперше, це збільшити фінансування програми «Доступні ліки» принаймні вдвічі –з одного мільярда до двох мільярдів гривень на рік. Також потрібно скасувати ПДВ на медикаменти, обмежити рентабельність та запровадити державне регулювання цін на ліки.

«Волиняни вже добре знають про ініційовану Олегом Ляшком програму «Доступні ліки». Як показали результати перевірки, яку  провели депутати та активісти Радикальної партії на Волині, вона діє в переважній більшості районів області. І полегшує доступ малозабезпечених верств населення до життєво необхідних препаратів. Особливо важливим є включення в перелік безкоштовних ліків препаратів від онкології та антибіотиків. Це збільшить шанс на одужання для багатьох хворих, які не мають за що купити недешеві медикаменти. Ліки мають бути доступними для всіх. Тому  ми і надалі контролюватимемо,як втілюються ця важлива програма на місцях»,- підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів