У Володимир-Волинському програма “Доступні ліки” працює в нормальному режимі

Міський і районний осередок РПЛ у Володимир-Волинському перевірили, як на практиці реалізується програма “Доступні ліки”.  З аптекарем спілкувалися Руслан Корець, Сергій Барщевський,  Анатолій Кублій, а результат перевірки відобразив фотокореспондент Олексій Біянов.

Руслан Корець, керівник Володимир-Волинського міського середку зазначив: “Програма “Доступні ліки” працює в нормальному режимі.

На весь район і місто є одна аптека, яка погодилася взяти учать у програмі (Апека “Зі”, Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 73). За місяць  за програмою обслуговують приблизно 1700 людей, ліки є, окрім тих, які на даний момент проходять перереєстрацію.  Держава компенсує повну вартість препаратів відчизняного виробництва. За імпортні ліки потрібно доплачувати різницю.”

Сергій Барщевський додав, що поінформованісь мешканців достатньо висока, і вони зацікавлені скористатися цією програмою.

Анатолій Кублій в той же час відмітив, що потрібно працювати і надалі над покращення програми: розширювати асортимент ліків, оскільки не всі потрібні включені, залучати до співпраці більше аптек, щоб потребуючим ліки було зручно їх отримати.

 

Інформація та фото надані керівниками міського та

районного осередків у Володимир-Волинському.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *