«Драйв, швидкість прийняття рішень та той запал енергетики, який дає команді візит Лідера…»

Володимир Кравценюк, керівник Радикальної партії на Волині, розповів про особисті враження після візиту Олега Ляшка на Волинь.Політик всеукраїнського рівня, керівник фракції в парламенті перебував в нашій області 17 жовтня. Він  спілкувався з однопартійцями та мешканцями Луцького геріатричного пансіонату, журналістами. Але найцікавіші враження – поза лаштунками візиту. Який він, Олег Ляшко,  в повсякденні? Про це  написав на своїй сторінці у ФБ Володимир Кравценюк.«Після візиту Лідера друзі, знайомі та наші прихильники в містах чи селах питають щось на кшталт «Як проходить візит? Який в житті, а не на екрані,  Олег Ляшко?», – написав Володимир Кравценюк.

«Часто всі думають, що візити – це легко, повільно та формально. Насправді ж, це – завжди важка та динамічна робота і Лідера, і команди, бо, по суті, часу мало(Ляшко один, а команди є в кожній області), а хочеться встигнути все: і похвалитись, і пожуритись і до всіх завести (багато ж ображаються, що не всюди встигаємо заїхати).Володимир Кравценюк зокрема  розповідає, як розпочався візит.

«Ось на фото момент після привітання. Олег Валерійович відразу переходить до справи і запитує, що у нас тут і як: що зроблено, що робиться та що заплановано. А далі – все по плану, хоча звичайно, є і багато того, що часто не попадає в фокус ЗМІ: драйв, швидкість прийняття рішень та той запал, який дає команді візит»,- зазначає  голова обласної організації РПЛ.

«І ще довго після того РПЛ Волині мотивована візитом – виконує поставлені Ляшком завдання, втілює намічені плани і просто живе у відчутті та енергії спільної ідеї. Мабуть, це і є справжнє Лідерство»,- підсумував Володимир Кравценюк.