«Душу й тіло ми положим за нашу свободу..» – команда РПЛ на Волині вшанувала подвиг Небесних Лицарів України

«Душу й тіло ми положим  за нашу свободу..» – команда РПЛ на Волині вшанувала   подвиг Небесних Лицарів України

Представники команди Радикальної партії Волині, Луцької міської організації  РПЛ та екіпаж Ляшкобуса  з квітами прийшли до стелли, що  встановлена на честь Лицарів Майдану , аби вшанувати подвиг волинян – учасників Революції  Гідності та всіх інших хоробрих українців – Героїв  Небесної Сотні .«Душу й тіло ми положим  за нашу свободу…». Слова  з державного Гімну не йдуть з пам’яті, коли згадуєш ті  буремні лютневі події 2014 року в Києві на Майдані Незалежності. Згасли молоді життя самовідданих патріотів України. Серед них – семеро волинян: Іван Тарасюк, Едуард  Гриневич, Сергій Байдовський, Василь  Мойсей, Віктор Хомяк, Юрій Сидорчук, Олександр Бадера, які навічно увійшли  до списку Небесного Легіону. Про подвиг  цих хлопців маємо розповідати нашим дітям, виховувати їх на самовідданості та жертовності патріотів. Вони ціною власного молодого життя пробудили національно-свідомий дух нашого народу, показали, що є цінності, дорожчі за життя в рабстві»,- підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

«Подвиг найкращих синів і дочок України живе і житиме в наших серцях, серцях наших дітей! В Небесний Легіон героїв їх всіх об’єднала самовідданість, щире бажання жити у вільній країні. Ні кулі, ні гранати, ні жорстокість не змогли перемогти хоробру молодь. Ці патріоти, серед яких і наші волинські хлопці, стали символом нескореності нашого народу»,- зазначив голова Луцької міської організації РПЛ Андрій Токаренко.Активний учасник Революції Гідності, співзасновник Чорних чоловіків та добровольчого батальйону “Азов”, який з перших днів Російської агресії боровся за територіальну цілісність України, а нині відповідальний за роботу Ляшкобуса на Волині, Львівській та Рівненській областях Ігор Криворучко поділився споминами про ті буремні події. Він також зазначив, що Олег Ляшко був єдиним політиком, котрий підтримав революційну молодь під час протистояння на вулиці Грушевського в Києві. Єдиним, хто був на Сході України під час гарячої фази протистояння навесні 2014-го року та розповів, як щойно створений  батальйон «Азов»  завдяки Лідеру РПЛ отримав своє перше легальне озброєння.

« І покажем, що ми браття козацького роду…»  Зараз  до кожного з нас  –завдяки мужності, громадянській відвазі та силі духу Небесних Лицарів  прийшло  нове бачення національно свідомої України . Ми зрозуміли, що ми  – сила, яка поборе всі негаразди, корупцію, нечесну владу  і об’єднається, аби зробити Україну сильною і вибороти українцям гідне життя.

Щиро помолімось в цей день за Небесних Ангелів, хай Милосердний Господь упокоїть їх світлі душі у своїй Небесній Обителі. Слава нашій Україні, слава її Героям !Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів