Енергозберігаючі вікна, нові економні котельні та сучасні санвузли для шкіл Луцького району

Ці та інші добрі справи були реалізовані в сільських освітніх закладах завдяки наполегливості депутатів Радикальної партії Олега Ляшка в Луцькій районній раді.

«Хочу підкреслити, що про позитивний досвід роботи нашої фракції в Луцькому районі треба говорити. І є багато про що. Відразу дві школи у новоствореній Торчинської ОТГ – це Усичі та Білостік, мають сучасні санвузли. В класах встановлені металопластикові вікна. Це – гарні справи, яку реалізував за підтримки своїх колег наш однопартієць, член бюджетної комісії Луцької райради Олександр Свирида. Жителі населених пунктів звертаються до нього за порадою та підтримкою», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«На першій сесії Луцької районної ради я виступив і розповів  про своє бачення програми соціально-економічного розвитку нашої місцевості. Висловив і конкретні пропозиції, які стосувалися закладів освіти. Діти – це наша надія, наше майбутнє. Сільські школярики мають навчатись  в теплих і комфортних сучасних школах, мати такі умови для навчання, як і їх юні ровесники в місті. Я озвучив три кардинальні позиції, які, на думку фракції Радикальної партії, потрібно вирішити вже найближчим часом. Обладнати сучасні санвузли, замінити вікна на енергозберігаючі в навчальних закладах і модернізувати шкільні котельні. Також потрібно встановити сучасні котли і перевести їх на тверде паливо. Сьогодні доповідаю громаді: ці завдання виконано», – розповів Олександр Свирида.

Важливо, що за два роки для сільських закладів освіти Луцького району за ініціативи фракції Радикальної партії виділено близько 10 мільйонів гривень на встановлення нових вікон. Сучасні санвузли обладнано в усіх школах, і в маленьких початкових – також. Нові котельні на твердому паливі працюють в десяти одинадцятирічках і ця робота продовжуватиметься далі.

Олександр Свирида ініціює і інші корисні справи для громади Луцького району. Минулоріч на автомагістралі Луцьк – Львів відремонтовано та осучаснено всі автозупинки. Комфортні дорожні павільйони в національному стилі сподобались місцевим мешканцям. Тут залюбки фотографуються туристи. Тепер за осучаснення автозупинок з ініціативи депутата від РПЛ візьмуться на автомагістралі Луцьк – Володимир-Волинський.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *