«Волинянам! Олег Ляшко». Фотопортрет з автографом Лідера відтепер знаходиться в офісі Радикальної партії на Волині

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк минулої п’ятниці побував на виставці фотокартин відомого митця Османа Карімова «75 відтінків Олега Ляшка». Саме під час цього заходу відбувся аукціон робіт  фотографа, який п’ять років супроводжував політика в поїздках країною.

З виставки Володимир Кравценюк привіз пам’ятну світлину – фотопортрет майбутнього народного Президента. Саме так називають опозиційного політика волиняни.

На фотографії Олег Ляшко разом зі своїми молодими прихильниками під час перебування в місті Луцьку в травні 2014 року. У той час політик був кандидатом на посаду Президента України.

«Волинь любить Олега Ляшка через притаманні йому людські якості: щирість, чуйність, людяність.Ці риси – не піар для журналістів. Вони закладені мамою ще з дитинства. Згадую, як в Цумані, а це було в червні минулого року, наш Лідер знайшов час поспілкуватись зі своєю поважною прихильницею, місцевою бабусею. В нас програма розписана до хвилини, скільки нових зустрічей, журналісти чекають, але люди для нього важливіше! Їх думки, їх проблеми. Радий, що саме цей фотопортрет, зроблений в Луцьку, із щирими емоціями, відтепер знаходиться на Волині», – підкреслив Володимир Кравценюк.

Прес-служба РПЛ на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *