Як отримати лічильники «Волиньгазу» безкоштовно

На Волині громадяни звертаються за допомогою, як встановити лічильники газу, бо тарифи зростають постійно. Один зі способів пережити ці тарифи – економити, платити за лічильниками. Так до осередку Радикальної партії Олега Ляшка звернулася пенсіонерка Галина Миколаївна з проханням допомогти поміняти лічильник газу.Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк вирішив розібратися у ситуації і пішов разом з пенсіонеркою у Волиньгаз. Там Вам рекомендуватимуть купити свій лічильник – за ваші гроші. Але ви можете відмовитись купувати, тоді «Волиньгаз» вам встановить їхній лічильник безкоштовно!

Головна інженерка «Волиньгазу» в Рожищі пояснила: поки чекаєте встановлення лічильника (в середньому це місяць-два), вам нараховують оплату по середньому значенні за попередній рік.

Отже, як отримати лічильник:

  1. Йдемо у відділення «Волиньгазу».
  2. Пишемо заяву на встановлення ЇХНЬОГО лічильника за їхній рахунок.
  3. Вказуємо, що просимо рахувати, поки немає нового лічильника, за середнім показником за минулий рік.
  4. Чекаємо поки з’являться лічильники і їх встановлять. Це може зайняти близько місяця.
  5. Чекаємо поки встановлять пломбу.
  6. Дякуємо «Волиньгазу» та його працівникам за те, що дотримуються букви закону.
  7. Користуємось лічильником.

Отже, ми наочно змогли переконатися, що лічильники встановлюють безкоштовно і закону всі готові дотримуватися. Тому захист простих людей залишається нашою основною задачею.

 

Довідково:

Депутат від РПЛ в Рожищенському районі Володимир Потапчук надсилав запит щодо лічильників безпосередньо «Волиньгазу». Підприємство відповіло: лічильники для людей безкоштовні!