Гарантуємо землякам соціальну захищеність

В селищі Ратне відбулось офіційне відкриття громадської приймальні  Ратнівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В новий партійний офіс, який очолює Людмила Ніколаєнко, прийшли активісти організації, а також нові прихильники Радикальної партії, які  проживають в селищі Ратне та навколишніх населених пунктах.

«Вже працює наш партійний офіс в одному з найвіддаленіших райцентрів Волині – Ратне. Очолила його відповідальна людина і наша активна однопартійка Людмила Ніколаєнко. І вже сформувала тут дружній партійний осередок. Успіхів вам в роботі! Переконаний, що ваші земляки гідно оцінять роботу наших ратнівських колег. Сприятиме цьому ваш досвід та активність – головний фундамент наших майбутніх перемог», – наголосив Володимир Кравценюк.

«Жителям нашої Ратнівщини зрозуміла політика  Олега Ляшка, бо він  реально знає,чим живе наше село, які проблеми його турбують. Наш Лідер каже, що без підтримки держави в сільській місцевості не буде роботи, належної інфраструктури. Тому саме Олегу Ляшку потрібно довірити державне кермо. Віримо йому, підтримуємо і об’єднуватимемо однодумців РПЛ навколо нашого осередку, щоб Лідер Радикальної партії здобув перемогу. Це – головне наше завдання», – підсумувала керівник Ратнівського осередку РПЛ.

Партійний офіс Радикальної партії в райцентрі Ратне знаходиться за адресою:  вул. Центральна, 74, другий поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *