Гарні люди формують гарні зустрічі: на тренінгу навчали майбутніх агітаторів

Тренінговий центр Волині  продовжує навчання для партійців та активістів команди  Радикальної партії на Волині. 29 та 30  вересня в Луцьку опановували нові техніки та тренувалися агітатори та активісти РПЛ у місті.

В цьому навчальному заході взяли участь керівник  РПЛ в місті Луцьку Андрій Токаренко, керівник громадської приймальні РПЛ в місті Луцьку Віктор Ковальчук, молоді та перспективні тренери  Ольга Медведчук та Олеся Матвійчук.

«Скільки молодих облич на нашому навчальному тренінгу. Команда Радикальної партії в місті Луцьку поповнилась новими  прихильниками. Вони готові активно працювати в міських первинках. Проте для цього потрібні ґрунтовні знання. Наші тренери Віктор  Ковальчук та Олеся Матвійчук навчають слухачів новітнім методам взаємодії з виборцями. Також, як працювати з агітаційними матеріалами, використовувати в роботі партійну газету «Слово Ляшка. Волинь».  На сторінках газети ми розповідаємо про наші добрі справи, радимо читачам, як захистити свої права. Особливо в тих випадках, коли мова йде про сильних монополістів – Волиньгаз чи Волиньпошту. Своє право на роботу і гідне життя маємо захищати в складі міцної команди», – підкреслив керівник  Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Сьогодні в партійному офісі відбулось планове навчання. Віктор Ковальчук надихав людей на співпрацю, Ольга Медведчук розповідала про практичні особливості підписки на газету. Гарні люди формують гарні зустрічі», – підсумував захід  Андрій Токаренко.

Важливо, що в  процесі  тренінгу були задіяні всі його учасники, які спілкувались, дискутували, мали можливість висловити свої думки і отримали чимало нових вражень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *