Гарні люди формують гарні зустрічі: на тренінгу навчали майбутніх агітаторів

Гарні люди формують гарні зустрічі: на тренінгу навчали майбутніх агітаторів

Тренінговий центр Волині  продовжує навчання для партійців та активістів команди  Радикальної партії на Волині. 29 та 30  вересня в Луцьку опановували нові техніки та тренувалися агітатори та активісти РПЛ у місті.
В цьому навчальному заході взяли участь керівник  РПЛ в місті Луцьку Андрій Токаренко, керівник громадської приймальні РПЛ в місті Луцьку Віктор Ковальчук, молоді та перспективні тренери  Ольга Медведчук та Олеся Матвійчук.

«Скільки молодих облич на нашому навчальному тренінгу. Команда Радикальної партії в місті Луцьку поповнилась новими  прихильниками. Вони готові активно працювати в міських первинках. Проте для цього потрібні ґрунтовні знання. Наші тренери Віктор  Ковальчук та Олеся Матвійчук навчають слухачів новітнім методам взаємодії з виборцями. Також, як працювати з агітаційними матеріалами, використовувати в роботі партійну газету «Слово Ляшка. Волинь».  На сторінках газети ми розповідаємо про наші добрі справи, радимо читачам, як захистити свої права. Особливо в тих випадках, коли мова йде про сильних монополістів – Волиньгаз чи Волиньпошту. Своє право на роботу і гідне життя маємо захищати в складі міцної команди», – підкреслив керівник  Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«Сьогодні відбулось планове навчання. Віктор Ковальчук надихав людей на співпрацю, Ольга Медведчук розповідала про практичні особливості підписки на газету. Гарні люди формують гарні зустрічі», – підсумував захід  Андрій Токаренко.

Важливо, що в  процесі  тренінгу були задіяні всі його учасники, які спілкувались, дискутували, мали можливість висловити свої думки і отримали чимало нових вражень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів