Горохівську організацію РПЛ очолив Віталій Клемба

Горохівську організацію РПЛ очолив Віталій Клемба

Нещодавно в райцентрі Горохів відбулась звітно-виборна конференція  Горохівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та делегати, які представляли  первинки цього району.
Зі звітом про роботу організації перед однопартійцями виступив  Віталій Клемба. Віталій Богданович – один з найдосвідченіших партійців в складі команди Радикальної партії на Волині. Сильним та згуртованим є місцевий районний осередок. Важливо, що  нашу політичну силу на Горохівщині представляє поважна депутатська команда: сім депутатів Горохівської районної ради, п’ять депутатів Горохівської міської ради та два депутати Берестечківської міської ради, які активно вирішують соціальні проблеми своїх земляків. Доповідач навів дані про те, що кількість членів РПЛ в  Горохівському районі суттєво зросла і нараховує 136 партійців . Створено   первинки в райцентрі Горохів, навколишніх селах району та значно покращено агітаційну роботу.  Потужні первинки працюють  в населених пунктах Квасів, Охлопів, Скриголове, Озірці.Присутні на конференції делегати  знову  обрали головою  Горохівської районної парторганізації  Віталія Клембу, також – заступника голови, ним став депутат Горохівської міської ради Юрій Кутас  та 3 членів бюро.

«Вітаю з переобранням голову Горохівської районної організації РПЛ Віталія Клембу. Ця дружна команда, яку вдруге очолив Віталій Богданович – взірець для всіх  наших колег. Вона працює дієво, реалізує одночасно декілька гарних справ, які є важливими для Горохівської громади. Так, за депутатським запитом нашого колеги і депутата Горохівської районної ради Юрія Обишука завершується реконструкція сільської дороги Охлопів – Сільце. Також  вирішують наші горохівські колеги іншу соціальну проблему, яку порушила за зверненням своїх земляків керівник первинки в селі Красів Світлана Хом’як. Це – заміна старих вікон в місцевій амбулаторії на нові, енергозберігаючі. Депутатський запит до ради вже подано,і в медичному закладі  буде тепло і затишно. Саме таких відповідальних  обранців завжди підтримають земляки»,- підкреслив   Володимир Кравценюк.
«Горохівська організація поповнюється активним прихильниками партії, налагодила дієві комунікації з відвідувачами нашої громадської приймальні.  Наші колеги разом з Віталієм Клембою опікуються соціальними проблемами  багатодітних родин, підтримують талановитих дітей Горохівщини. А ще – розвитком аматорського спорту  в цьому волинському райцентрі. Так тримати і надалі»,-  підсумував свій виступ на конференції  заступник керівника Віктор Прокопчук .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів