Гроші, зароблені на вторсировині – екологічна акція ковельських школярів

Гроші, зароблені на вторсировині –  екологічна акція ковельських школярів

Школярі двох освітніх закладів міста Ковеля –  міської гімназії імені Олени Пчілки та ЗОШ №10 стали учасниками освітнього екологічного проекту «Україна без сміття» та навіть заробили півтисячі гривень, сортуючи та здаючи сировину.

Головне його завдання полягає у навчанні школярів сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти. З міського фонду охорони навколишнього природного середовища виділили кошти на оплату навчальних лекцій для школярів та придбали сортувальні набори з трьох контейнерів, які встановлено в приміщеннях школи замість звичайних кошиків для сміття. Налагоджений і процес вивозу вторсировини з навчальних закладів.

«Учні з цікавістю та відповідально поставились до питання розподілу сміття і вже маємо перші результати. На початку травня було здано вторсировини школярами ЗОШ №10 на суму 453 гривні 50 копійок, гімназистами — на 105 гривень 50 копійок. Можливо, хтось скептично поставиться до цих, поки що невеликих коштів, але це гроші не викинуті на звалище. Їх навчальні заклади використають на свої потреби», – каже головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич.

Про результати впровадження проекту щодо сортування відходів у ковельських навчальних закладах екологи обіцяють інформувати й надалі.

Важливо, що на Вінниччині  сімейна ферма «Прудник» вирощує равликів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів