Як повернути волинян із далеких заробітків»

Як повернути волинян із далеких заробітків»

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк та заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий  в райцентрі Локачі зустрілись з партійцями та прихильниками РПЛ.  На зустріч з народним депутатом прийшло багато місцевих жителів, одноосібників з навколишніх сіл. Вони уважно слухали представників команди Радикальної партії, яка має гарний рейтинг в краю, адже  робить реальні справи для волинян.

«Бачу тут лише представників старшого покоління. Діти ваші на далеких заробітках: збирають полуниці, будують споруди в Польщі, аби заробити копійку. Земля у вас така родюча, її немає кому обробляти. Наша команда зробить все, щоб повернути додому молодих волинян. Дасть їм землю, дешеві кредити, техніку. Аби вони тут працювали, створювали свої родини, зміцнювали свою державу. Володимир Кравценюк, ваш керівник, нещодавно озвучив фермерські проблеми на всю Україну в прямому ефірі програми “Головна тема. Вибір” на ТРК Україна, аби їх швидше вирішити», – зазначив Андрій Сергійович.

«Локачинський район за Ляшка! Люди сподіваються, що Олег Ляшко наведе порядок в країні. Андрій Лозовий провів надзвичайну мотиваційну розмову. Гарна дискусія. Люди чекають, щоб до них повернулися діти з заробітків, бо з Локачинського району багато волинян працюють по закордонам. А ще просять, щоб знизили тарифи, бо скоро зима, люди чекають її з острахом. Кажуть: кожна зима, як остання…. А до речі, саме в Локачинському районі є газове родовище, яке можна розробляти і добувати свій газ. Сподіваються-вірять і прийдуть на вибори підтримати Радикальну партію», – підсумував Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів