Як святкували День Незалежності волинські радикали

Видання “Волинська газета” опублікувало статтю про святкування Дня Незалежності України Волинським осередком Радикальної партії Олега Ляшка:

Молебень за Україну, велопробіг молоді та святкове вітання для мешканців геріатричного пансіонату, – радикали Волині гуртом відсвяткували свято Незалежності

Партійці Волинського осередку Радикальної партії Олега Ляшка разом із керівником Володимиром Кравценюком активно відсвяткували свято Незалежності, організувавши низку заходів в усіх райцентрах області, до яких активно долучились волиняни. Кожен з них отримав ще й партійну газету «Правда» та святкове вітання від Лідера радикалів Олега Ляшка.

Найбільш урочисті заходи відбулись в обласному центрі Волині – місті Луцьку. В молебні за Україну та святковій ході взяли участь керівник Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук, керівник фракції РПЛ у Волиньоблраді Юрій Ройко, депутати від фракції Сергій Котюк та Микола Буліга, партійці Луцького міського осередку. Також  в центрі міста працювала  радикальна палатка, в якій  луцькі партійці роздавали листівки та газету «Правда» і спілкувались  з лучанами. На їх запитання  відповідали головний радикал Волині Володимир Кравценюк та керівник Луцького осередку Андрій Токаренко. А в райцентрі Горохів місцеві радикали разом з керівником Горохівського осередку РПЛ Віталієм Клембою організували для місцевої молоді велопробіг під промовистою назвою «Я люблю Україну».

Цьогорічний День народження нашої країни запам’ятається ще й пацієнтам Луцького геріатричного пансіонату, адже зі святом Незалежності їх привітали нові шефи – активісти Волинської ТО РПЛ, які активно допомагають цьому соціальному закладу. Відтак Михайло Новосад, член Луцької міської організації  РПЛ привітав  мешканців цього соціального закладу і передав їм   святкові листівки від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

«На свято Незалежності  ми об’їздили майже всю область. Побували у поліській глибинці – Маневичах, Колках, в містах Ковелі, Ківерцях та Рожищі, – розповідає в. о голови Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк, – люди вдячні нашому Лідеру за святкові  вітання, ці листівки вони передавали  одне одному. Разом з Радикальною партією вони вірять в Україну і підтримують рішучі кроки Олега Ляшка і його команди щодо подальших кардинальних змін в економіці та соціальній сфері.»

Володимир Кравценюк наголосив, що зустрічі партійців та жителів волинських райцентрів були щирими та теплими.

«Ми встановили плідний контакт з найбільш активними представниками волинської громади і знайшли серед них однодумців», – підсумував керівник волинських радикалів.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *