Як Володимирщіна відзначила День захисника України 14 жовтня

В суботу, 14 жовтня, у Володимирі-Волинському відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, Дня козацтва та 75-річчя створення УПА. Радикальна партія міста Володимира-Волинського взяла участь у заходах. Керівник міського осередку РПЛ Руслан Корець разом з Сергієм Барщевським привітали захисників України зі святом, подякували за їхні подвиги і побажали міцного здоров’я та мирного неба.

Зранку у місті відбулася поминальна хода та покладання квітів.  Біля дошки пам’яті загиблих в АТО військовослужбовців священник відслужив молебен.

 

Важливою частиною святктвих заходів було вручення відзнак до Дня захисника України, яке відбулося біля культурно-мистецького центру.

Далі на мешанців міста чекав концерт за участі творчих колективів Володимир-Волинського. Всі охочі мали можливість відвідати практичне заняття з територіальної оборони за участю інструкторів Волинського обласного військового комісаріату, подивитися, як влаштована зброя, та навчитися влучно стріляти.

Надзвичайню увагою користувалася виставка військовї техніки та збої. Із завзяттям мешканці також долучалися до плетіння маскувальнї сітки.

Прес-служба РПЛ Волині

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *