Європейські зарплати і пенсії, чесні і вдвічі знижені ціни на газ – вимога Радикальної партії Олега Ляшка від Уряду

В середу, 31 жовтня в місті Києві за ініціативи Олега Ляшка та  команди РПЛ відбулась всеукраїнська  акція протесту проти підвищення тарифів на газ і комуналку.

 

Підняття цін на газ – це політика збіднення українців

Під стінами будівлі Кабінету Міністрів разом з Лідером політичної сили, членами фракції РПЛ у парламенті зібрались партійці, активісти та прихильників партії, які приїхали сюди з усіх куточків України. Сказати рішуче «Стоп тарифи!» вийшло чимало громадян та жителів столиці. На думку Олега Ляшка, всі українці сьогодні стали заручниками непомірних апетитів ненажерливої влади  і керівництва Нафтогазу.

На мітинг також приїхали і волиняни. Що заставило людей подолати кількасот кілометрів і вийти на мітинг під Кабмін, прокоментував керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк: «Влада знущається над людьми, і звичайно, волиняни цим не задоволені. Вже сьогодні люди не мають, чим платити за комуналку. А що буде після підвищення тарифів? Тільки більше зростання боргів…Коли їжджу по районам Волині, селяни бідкаються, що така пенсія, що задумуються: чи-то за комуналку заплатити, чи ліки купити. А збільшаться тарифи, то здорожчає все: і ліки, і продукти харчування. Наступного року Уряд планує підняти мінімальну зарплату на 12%, і тут же, з листопада, на 24% піднімає тарифи на газ, а слідом за ним – на гарячу воду і опалення. Тобто пропонує людині 450 додаткових гривень однією рукою, а іншою – вже витягає у неї з гаманця у два рази більше. Тому ми сьогодні приїхали на мітинг, щоб висловити своє незадоволення політикою Уряду.»
За словами Володимира Кравценюка,  одне рішення уряду від 27 квітня цього року обмежує право 3 мільйонів українців на отримання субсидій. Так само РПЛ вимагає  від чиновників повернути соціальну норму споживання газу : це – 400 кубометрів на місяць. Щоб найменш забезпечені люди, які споживають газ економно, могли платити за нього вдвічі менше.

Ще всеукраїнська громада разом з Радикальною партією вимагали  від чиновників мораторію на підвищення тарифів, підвищення зарплат та перерахунку пенсій, впровадження «Загальноукраїнської  програми енергомодернізації».Виступав на мітингу в Києві і  народний депутат України  Андрій Лозовий. Він підкреслив, що тисячі наших співвітчизників змушені порушувати закон, аби вижити і отримати субсидію. Але РПЛ боротиметься разом з людьми.

«Ми показуємо цій злочинній владі, що ми – сила, що ми будемо боротися. Ми – голос українського народу, а наш Лідер – плоть від плоті цього народу. Влада і Президент Порошенко вважають нормальним піднімати ціни на газ і залазити в кишені кожної української родини, бо вони безнадійно далекі від реальності. Вони бояться людей, живуть в ілюзорному світі, їх не цікавлять наші проблеми. Вони рабськи кланяються перед МВФ, який, даючи кредити, ставить умови, які знищують Україну: підняти тарифи, не піднімати зарплату, віддати їм ліс-кругляк, газові родовища, металобрухт, вугілля та, з рештою, українських людей. Якщо ми не зупинимо цю владу, то України просто не буде!», – сказав Андрій Сергійович.

 

Альтернатива від РПЛ: доступні ліки, теплі батареї, високі зарплатиУчасники Всеукраїнської акції протесту з особливим хвилюванням слухали виступ Олега Ляшка та представників його фракції, як тільки вони повернулись від  прем’єр-міністра  Володимира Гройсмана.

«У чиновницьких кабінетах – Африка, а в дитсадках і лікарнях – Антарктида! Поки люди мерзли на вулиці, під Кабміном, протестуючи проти захмарних тарифів на комуналку, міністри дивилися на них з 7 поверху, де тепло і комфортно. Сказав Гройсману, що щось не так з владою, коли в Кабміні опалення є, а діти в садках в трьох куртках сидять, і хворі в лікарнях кутаються у дві ковдри. Спочатку тепло треба дати людям, а потім включати батареї в президентському і прем’єрському кабінетах. Озвучив прем’єру вимогу людей – знизити ціну на газ, повернути пільгову норму споживання і субсидії, збільшити зарплати і пенсії. Не киконають  – завтра на вулиці вийдуть не тисячі, а мільйони людей!», – зазначив  Лідер РПЛ.

 

«Коли 3 роки тому почали безбожно піднімати ціни та грабувати людей, ми першими вийшли під Кабмін із вимогою зупинити зростання цін і тарифів. Багато хто тоді лишився байдужим, але сьогодні треба пам’ятати, що байдужість веде до перемоги корупції і пограбунку людей. 3 роки тому ми били в набат і казали, що треба зупинити цей тарифний геноцид. Багато хто не захотів підтримати нас. Тому ніколи не пізно боротися і досягати результату», – підкреслив Олег Ляшко з трибуни під Кабміном.