Ігор Мосійчук: «Молоко – це не мінеральна вода, тому Радикальна партія вимагає, щоб коштувало воно відповідно»

Ігор Мосійчук: «Молоко – це не мінеральна вода, тому Радикальна партія вимагає, щоб коштувало воно відповідно»

Радикальна партія Олега Ляшка має власну цілісну програму підтримки народного виробника. Програма включає важливі ключові моменти, які допоможуть відродити тваринництво і врятувати село від вимирання. Про це розповів народний депутат України Ігор Мосійчук під час інтерв’ю  волинському інформаційному каналу 12.
«Збирачі закупляють молоко у селян по ціні води. Ми всі розуміємо ту значну різницю між молоком та водою. Тому наша партія, її Лідер Олег Ляшко вимагають від уряду та правлячої коаліції негайно встановити граничну мінімальну закупівельну ціну на молоко не менше 5,50 грн. Щоб стимулювати виробника розводити поголів’я ВРХ, треба призначитти річну державну субсидію не менше 5000 грн на кожну корову. Незалежно від того,  хто її утримує, фермер чи селянин в своєму особистому господарстві.Крім цього, вимагаємо заборонити використання в українській харчовій промисловості пальмової олії», – підкреслив народний депутат.
Ігор Мосійчук дотримується думки, що все вирощене в нашій країні, потрібно ту же і переробляти, створювати таким чином нові робочі місця, прозоро сплачувати податки. На думку народного депутата, ми маємо постачати до Європи українські макарони і борошно, сири, печиво та інше продовольство. А щоб стимулювати виробників, необхідно домогтись ввезення найсучаснішого обладнання без сплати мита. На цьому теж наполягає Радикальна партія.Також політик розповів про повний провал так званої медреформи та необхідність якнайшвидшого звільнення в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

«Доступність, якість і страхова медицина – це три складові справжньої медичної реформи, а не того, що маємо зараз», –так обґрунтував свою думку Ігор Мосійчук.

Народний депутат України не міг оминути теми  луцьких депутатів-зрадників Костянтина Петрочука, Сергія Були та Аркадія Соломатіна, які більше року тому виключені з лав Радикальної партії, як такі, що порушили партійну дисципліну і втратили довіру.

«Хочу вибачитись перед волинянами за тих скотиняк, які зрадили їх. Як голова партійного суду РПЛ запевняю, що ми докладемо всіх зусиль, аби позбавити їх депутатських мандатів», – підсумував Ігор Мосійчук.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів