Іменинник дня – аграрій за покликом серця, депутат Ковельської районної ради Олександр Пасенковський

Іменинник дня – аграрій за покликом серця, депутат Ковельської районної ради Олександр Пасенковський

Сьогодні, 27 травня цього року відзначає свій День народження  голова Ковельської районної організації РПЛ  Олександр  Пасенковський. Щиро вітаємо його з цим чудовим особистим святом!

З 2016 року Олександр  Сергійович представляє інтереси   місцевої  громади  в Ковельській районній раді і добре знає проблеми  тутешніх селян. Аграрій за покликом серця, хоч за професією військовий. Переконаний, що лише за вагомої державної підтримки та економічної самостійності місцевих громад можливо реально підтримати сільських господарів – фермерів. Тим самим, створити нові робочі місця, відновити агропереробку і дати українцям волинські продукти відмінної якості. Вільний час приділяє родині та з задоволенням відвідує сільські свята, які покликані сприяти розвитку багатих фольклорних традицій, якими так славиться Волинь. Разом з депутатами  із фракції РПЛ в Ковельській райраді активно підтримує їх.

Свої побажання  іменнику в цей день адресує керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк:« Щиро вітаю Пасенковського Олександра Сергійовича, голову Ковельської районної організації РПЛ з Днем народження! Щастя, радості, достатку, всіх благ та багато сил та терпіння для підкорення нових вершин!»

Зичимо імениннику всього гарного: лише посмішок та позитиву від фортуни, оптимізму, радості  та сімейного благополуччя. Хай удача і Боже благословення завжди супроводжують  Вас!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів