Іменинник дня – життєлюб та оптимістка Ніна Коляда

Іменинник дня –  життєлюб та оптимістка Ніна Коляда

10 травня відзначає свій День народження депутат від Радикальної партії Олега Ляшка в Торчинській ОТГ Ніна Олександрівна Коляда.

За професією Ніна Олександрівна – медик, працює старшою медсестрою. 34 роки віддала медицині, повернула здоров’я та радість життя разом зі своїми колегами з Торчинської районної лікарні багатьом землякам. Ця невелика дільнична лікарня відома на Волині саме завдяки професіоналізму та компетентності таких медичних працівників, як Ніна Коляда. Люди йдуть сюди з багатьох віддалених  сіл.

Іменинниця захоплюється квітникарством, тішиться двома внуками, яких подарували їй син Василь з невісткою Юлею.

До численних поздоровлень іменинниці приєднується і керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк: «Від щирого серця вітаю чудову жінку, депутата від РПЛ в Торчинській ОТГ Ніну Олександрівну Коляду з Днем народження! Щастя Вам, здоров’я, успіхів, натхнення, сил та нових прекрасних звершень. Ваша родина і ми, ваші однопартійці, гордимось Вами та любимо Вас як мудру жінку, чудову Людину і прекрасний приклад для всіх. З Днем Народження!»

Тож бажаємо іменинниці щасливої та щедрої долі, лише посмішок та позитиву від фортуни, оптимізму, радості  та сімейного благополуччя. Хай удача і Боже благословення завжди супроводжують  Вас!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів