Імпортна сільгосптехніка в Україні: ВР дала зелене світло

Імпортна сільгосптехніка в Україні: ВР  дала зелене світло

Ухвалений закон зробить великий крок до відкриття так званого «промислового безвізу» і відповідно спростить доступ української промислової продукції на ринки ЄС.

Прийняли Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання №10183 від 25.03.2019.

Законом вноситься низка змін до законодавства в сфері технічного регулювання, що є необхідними умовами для реалізації положень Угоди про асоціацію з ЄС та зрушить з місця питання щодо укладення з Україною Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угоди АСАА). Це дасть змогу почати процедуру розширення дії Угоди АСАА на сферу сільського господарства.

Ухвалений закон дає можливість: 1) визнати результати оцінки відповідності тракторів, виготовлених в інших країнах, якщо вимоги відповідають українським; 2) підписувати на рівні держав договори про визнання результатів оцінки відповідності; 3) на законодавчому рівні закріпити право органів затвердження і технічних служб укладати угоди про визнання результатів.

 Українські фермери спроможні нагодувати власну державу, переконаний Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів