Інформація поширена в ЗМІ є вигаданою, – поправки Лозового стосуються ситуацій, пов’язаних з насильницькою смертю

Інформація поширена в ЗМІ є вигаданою, – поправки Лозового стосуються  ситуацій, пов’язаних з насильницькою смертю

15 та 16 березня в силу вступають поправки до КПК. Серед них поправка Лозового щодо поховання померлих. В ЗМІ поширили інформацію, що внаслідок поправки Лозового до КПК поховання громадян стане можливим виключно після рішення суду. Це не відповідає дійсності.

Поправки Лозового стосуються лише процедурного оформлення фактів смерті, які стали наслідком насильницьких дій або мають такі ознаки. Смерть, яка стала наслідком природніх причин: старості або хвороб оформлюватиметься за «звичною процедурою», на підставі засвідчення таких фактів працівниками правоохоронних органів та медичних закладів, які і видаватимуть відповідні довідки.Поправки до Кодексу, внесені Андрієм Лозовим мають відношення до Інструкції про проведення судово-медичної експертизи, яка в свою чергу застосовується при факті смерті, яка настала в наслідок насильницьких дній і не застосовується при настанні смерті внаслідок природніх причин.

Таким чином, зміни виправляють недолугості чинного законодавства і зводять до мінімуму можливості маніпуляцій та корупційних діянь в сфері розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів. Саме тому, вочевидь і викликають негативні емоції у різного роду ділків та псевдо-експертів, які звикли існувати в «мутній воді» вітчизняного правосуддя.

Поправка Лозового фактично знищує цілу еко-систему паразитування на смертях українців.

Прес-служба РПЛ на Волині 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів