Юрій Зінченко: “Ми впевнено йдемо до перемоги”

Волинь з робочим візитом відвідав Юрій Зінченко, голова виконавчого комітету Радикальної партії Олега Ляшка. Мета візиту – робота з командою області, комунікація та планування. Зустрівся не тільки з командою обласного осередку: з кожного району Волинської області приїхали керівники приймалень, відповідальні за прийом громадян та діловоди.

На зустрічі говорили про результати та підсумки роботи за минулий рік. Володимир Кравценюк представив здобутки команди в 2018 році і особливо відмітив значний ріст популярності партії у Волинській області. Так, кількість членів партії з червня 2017 р до сьогодні збільшилася майже в 4 рази. Це свідчить про довіру команді і  віру волинян в Радикальну партію Олега Ляшка.

 

 

Проте головна тема спільної наради – це, звичайно, вибори Президента України.  Проговорили етапність виборчого процесу, що і як робити, шоб діяти злагоджено, ефективно та в правовому полі, як захищати результати та як реагувати на протизаконні і недобросовісні дії опонентів. Особливу увагу зосередили на комунікацї вертикальній і горизонтальній: з виборцями, мешканцями громад, міст, а також всередині команди на різних рівнях –  обласному, районному, партійному в цілому. Юрій Зінченко впевнений, що спілкування має бути чітким і зрозумілим. Тільки так можна досягнути необхідного результату.

“Сьогодні у Олега Ляшка – міцна партійна структура по всій країні з десятками тисяч людей, які вірять в перемогу Народного Президента. Від того, наскільки ефективно ми будемо комунікувати всередині команди, наскільки легким, швидким і доступним буде спілкування між штабами всіх рівнів, залежить наша спільна перемога. Тому зараз я тут, і ми обговорюємо, яким чином ми можемо покращити нашу взаємодію, як досягнути намічених планів, який я особисто можу зробити вклад в ефективну роботу волинської команди, що підказати та пояснити”, – прокоментував Юрій Зінченко мету спільної наради.

Разом з Юрієм Зінченком приїхали його заступник Олександр ГолтвенкоАнтон Даниленко та  Віталій Біляк. Кожен з них поділився досвідом з присутніми та дав поради з напряму роботи, за який відповідає. Олександр Голтвенко обговорив з командою, яким чином ефективно організувати роботу, як працювати з показниками та контролювати виконання запланованого. Керівники приймалень поділилися своїм досвідом та запропонували певні ідеї, які могли б покращити організаційний процес.

Антон Даниленко опрацював з відповідальними за прийом громадян та діловодами операційні питання: як вести електронний документообіг, щоб дані були стандартизовані, це пришвидшить пошук необхідної інформації. Таким чином це збільшить ефективність та зменшить час обробки запитів громадян.

Віталій Біляк надав цінні юридичні поради щодо ведення діяльності приймалень у передвиборчий період, розповів про захист результатів виборів та ще раз наголосив про важливість роботи виключно в правовому полі та чесній боротьбі.

Після спілкування голова виконкому партії відмітив, що приємно вражений бойовим духом та цілеспрямованістю команди РПЛ на Волині.

“Ми впевнено йдемо до перемоги!” – такими словами Юрій Зінченко завершив нараду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *