Іваничівська команда РПЛ готова до вирішення проблем громади

Наприкінці минулого тижня  в райцентрі Іваничі відбулось офіційне відкриття громадської приймальні Іваничівської районної парторганізацій Радикальної партії  для роботи з людьми. Головне завдання партійців, які тут працюють – налагодити  повноцінний діалог з жителями селища Іваничі та населених пунктів Іваничівського району. В урочистій церемонії  відкриття громадської приймальні взяли участь голова Іваничівської районної парторганізації РПЛ Оксана Рубан, депутати Іваничівської районної ради від РПЛ  Ігор Смірнов, Олена Франасюк, Віктор Мигас, депутат Іваничівської селищної ради Олена Степанчук, члени партії та активісти.

«Відкрили партійний офіс в Іваничах. Вітаю чудову партійку-керівника Оксану Рубан  та команду з потужним стартом! Важливо,що сьогодні тут присутні наші депутати – обранці районної та селищної громади, громадські активісти.То ж бажаю всім головного – вибудувати  повноцінний діалог з місцевими відвідувачами.Вислухати,допомогти вирішити проблеми людей.Якщо потрібна допомога з області,підключатимемо депутатів від РПЛ у Волиньоблраді. Прихильники нашої партії на Іваничивщині повинні знати – що в новому партійному офісі їх чекають, дадуть добру пораду і підтримають»,-наголосив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Про те, що потрібно розбудовувати партійну структуру в Іваничівському районі та створювати нові первинні організації в селах,інформувала однопартійців голова Іваничівської районної парторганізації РПЛ Оксана Рубан.

«Я вдячна однопартійцям з нашої міської організації, з якими ми працюємо в тісному контакті.Так само маємо первинки в селах Трубки, Мишів та Дровинів. Сьогодні – наше спільне завдання – вдосконалити агітаційну роботу та створити нові партійні осередки за рахунок місцевих активістів,які підтримують політику Лідера  нашої партії Олега Ляшка. Тоді наша партійна команда буде  міцною»,- підсумувала керівник Іваничівського партосередку РПЛ.

Партійний офіс Радикальної партії в райцентрі Іваничі знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 33, 2поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *