Кандидат в депутати від РПЛ до Торчинської ОТГ Марія Замелюк: «Дбатиму про благоустрій рідного Торчина і його майбутній розвиток»

Кандидат в депутати від РПЛ до Торчинської ОТГ Марія Замелюк: «Дбатиму  про благоустрій рідного  Торчина і його майбутній розвиток»

Кандидат педагогічних наук, талановита казкарка, викладач Луцького педагогічного коледжу, жителька селища Торчин Луцького району Волині Марія Замелюк зареєстрована кандидатом в депутати від Радикальної партії Олега Ляшка на перших місцевих виборах до Торчинської ОТГ. Вони відбудуться 29 квітня цього року.  І гарантують всю владу  новим громадам.– Маріє Іванівно, Ви – людина творча, пишете дитячі казки, вірші і, разом з тим, вступили до лав Радикальної партії Олега Ляшка. Партії, яка має власну програму відродження  української економіки та стоїть на захисті інтересів простого люду. Зараз, як кандидат в депутати від РПЛ балотуєтесь до Торчинської громади? Тобто, Ви переконані, що це об’єднання важливе для ваших земляків?

Так,  переконана, навіть склала свою кандидатську програму. Увесь час доповнюю її, бо щодня зустрічаюсь зі своїми виборцями і просто односельцями, яких знаю багато років і які добре знають мене.  Я розповідаю їм, що реформа децентралізації і створення сильної громади – це шанс для мешканців нашого Торчина і навколишніх сіл бути справжніми господарями у своєму домі. Разом з тим, майбутні депутати, які працюватимуть в самоврядній громаді мають бути активними. Навколишня земля, ліси, соціальні об’єкти у великих і малих селах – це все має ефективно використовуватись. Аби люди відчули, що громада дбає про них. Я у Радикальну партію вступила, бо  реально побачила, що її Лідер Олег Ляшко і його команда у Верховній Раді ефективно працюють над тим, щоб наша держава була сильною. А економіка відроджувалась для добробуту звичайних людей, а не для десятка олігархів. Ще хочу наголосити, що ми йдемо  на вибори партійною командою, щоб зробити  Торчинську громаду заможною. Такою, як сусідня Смолигівська громада, яка вже господарює два роки. Переконана, що вийде у нас не гірше.
 

 Маріє Іванівно, розкажіть про свою майбутню депутатську програму дій. Про ті важливі справи, які плануєте реалізувати для торчинців?

– Мій  майбутній округ  розпочинається з центральної вулиці Незалежності і закінчується на виїзді з селища – це смолигівський напрямок. Односельці висловлюють різні побажання: говорять про нові дороги, і благоустрій на місцевому цвинтарі. Я ж собі поставила за ціль також облаштування  добротного дитячого майданчика в нашому селищному парку. Торчин розвивається, дітки народжуються. Куди мамам вийти з ними, де вони мають проводити своє дозвілля? За майданчик візьмусь відразу, як тільки здобуду перемогу. Підтримують мою ідею всі – молоді родини, бабусі, які перебувають на пенсії. Ще просять благоустроїти нашу зелену зону. І це обов’язково врахую. Глобальна проблема селища, яку вже вирішуватиме наша майбутня фракія РПЛ – новий і сучасний дитячий садочок. Малюки мають відвідувати дошкільні заклади, гармонійно там розвиватись. А їх батьки – працювати.
 

– Ви пишете такі гарні казки для дітей. Рідна мова промінцями любові струменить з цих казкових історій. Готуєте чергову збірку казок  для юних волинян?

– Перша книжка-розмальовка «Цікаві речі для малечі» витримала вже друге видання. Готова друга книжка «Казочки для дітей», окремі казки час від часу з’являються на сторінках наших місцевих видань. Настане час і ця збірка побачить світ, адже наші діти мають виховуватись саме на світлих і добрих казкових історіях. А зараз потрібно подбати про наше спільне економічне підґрунтя, зміцнити його. Тоді і дитячі книжки будуть доступні кожній молодій родині.

-Дякую Вам за Розмову.Розмову вела Ж. Воробйова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів