Керівник фракції РПЛ в Ковельській райраді В`ячеслав Шворак в Києві озвучив проблеми лісозаготівельних підприємств Волині

Представник команди Радикальної партії на Волині В’ячеслав Шворак був учасником прес-конференції  на тему: «Проблеми лісопромислового комплексу України вимагають негайного рішення, якщо їх не вирішити деревообробна галузь зникне вже в кінці цього року». Цей захід відбувся в Києві в агенстві УНІАН.

«Керівник нашої фракції в Ковельській райраді переконаний, що мораторій на вивіз лісу-кругляку, ініціатором якого є Радикальна партія і її Лідер Олег Ляшко приніс реальну користь українським деревовиробникам.Тому саме В’ячеслав Шворак ініціював питання щодо недопущення скасування мораторію на експорт необробленої деревини на засіданнях сесій Ковельської райради. Цю тезу озвучив і  в Києві. Буде в нашій країні ліс – буде робота в українців.  Будуть і відрахування до бюджетів нових громад»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Важливо, що саме цього року, як стверджують учасники прес-конференції, Україна може вийти на товарооборот до 30 мільярдів євро на рік. Цьому сприятиме  лише прозора, зрозуміла державна політика в лісопереробній галузі.  Та реальна підтримка національного виробника,- чого постійно добивається від  влади для   представників лісопромислового комплексу Радикальна  партія.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *