Керівник молодіжного крила РПЛ очолив Молодіжну Раду в Луцьку

Керівник молодіжного крила РПЛ очолив Молодіжну Раду в Луцьку

Юрія Семчука обрали керівником впливового в Луцьку громадського молодіжного об’єднання – Молодіжної Ради при Луцькій міській раді. Оскільки попередній голова організації склав свої повноваження, Молодіжна рада провела позачергове засідання для визначення виконуючого обов’язки. Юрій Семчук також очолює молодіжне крило Радикальної партії Олега Ляшка на Волині. Тож, гарно обізнаний з проблемами і потребами молоді міста.

До цього юнак був заступником голови Молодіжної ради. Юрій Семчук – справжній авторитет в молодіжному середовищі, активний учасник різнопланових заходів: форумів, тренінгів, слухань. Він добре знає реальні проблеми ровесників, права яких активно відстоює тепер вже на рівні Луцької міської ради.  Члени молодіжної ради міста оцінили ці особисті досягнення Юрія і довірили йому  формувати та координувати її  діяльність.

Керівника молодіжного крила РПЛ  та енергійного однопартійця привітав керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. Він також починав свою політичну діяльність зі студентського активу. Зараз  Володимир Миколайович в списку РПЛ на дострокових виборах в парламент.

«Юрій обов’язково зробить молодіжну раду Луцька найбільш дієвою. Адже  має гарний досвід вирішення і реалізації молодіжних проблем, бо очолює  наше обласне Молодіжне крило і активно працює з ровесниками, має багато ідей. Щиро бажаю йому успіху і визнання в молодіжному середовищі. Адже бути молодіжним лідером хоч нелегко, але круто», – підкреслив Володимир Кравценюк.

«Для мене це однозначно високий кредит довіри від  представників справді активної молоді  нашого Луцька. Адже реалізація молодіжної політики – це не тільки залучення молоді до управління та створення системи молодіжного самоврядування. Вирує в Луцьку  громадське життя, є багато проблем з роботою, дозвіллям, і молоді лучани мають свій погляд на їх вирішення. Їх думки мають бути почутими виконавчими органами Луцької міської ради і реалізовані за підтримки самої молоді, яка тут живе. Це – наше місто. Думаю, у нас все вийде, адже в Молодіжній раді зібралось чимало активних, які готові працювати, реалізувати цікаві молодіжні проекти»,- підсумував Юрій  Семчук.

Волинянин в списку РПЛ на дострокових виборах в парламент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів