Керівник волинських радикалів Володимир Кравценюк разом з партійцями осередку взяли участь в молебні за Україну в місті Луцьку (ФОТО)

Керівник волинських радикалів Володимир Кравценюк разом з  партійцями осередку взяли участь в молебні за Україну в місті Луцьку (ФОТО)

Найбільш урочисті заходи до 26 річниці Незалежності України відбулись в обласному центрі Волині – місті Луцьку.Очільник Волинського обласного партійного осередку Володимир Кравценюк заступник Віктор Прокопчук, керівник фракції РПЛ у Волиньоблраді Юрій Ройко, члени фракції РПЛ  в обласній раді Сергій Котюк та Микола Буліга, в. о. голови Луцької міської організації РПЛ Андрій Токаренко, активісти обласного та міського осередків РПЛ були присутні на молебні за Україну, який духовенство краю відслужило на Київському майдані в місті Луцьку, а також  поклали  квіти  до пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність».Після цього радикали Волині взяли участь в Урочистій ході керівництва області, міста та громадськості до пам’ятника Т. Г. Шевченку.

«В цій Урочистій ході ми всі – однодумці, патріоти сильної, непереможної Незалежної України, – поділився своїми враженнями Володимир Кравценюк, – я низько схиляю голову перед справжніми Героями, які сьогодні з нами, в цій святковій колоні – нескореними воїнами, які жертвували своїм життям за Україну! Щиро вітаю земляків зі святом! Слава нашій Україні! Героям слава!»

Також сьогодні в центрі Луцька була розташована палатка Радикальної партії Олега Ляшка, до якої підходило багато городян разного віку із запитаннями, скаргами на несправедливість, пропозиціями та побажаннями.  Люди охоче підходять, бо вірять, що будуть почуті, і їм допоможуть. Радикальний осередок Волині докладе максимум зусиль для реалізації запланованого задля покращення життя волинян.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів