Керівник РПЛ в Рожищенському районі передав дитячій бібліотеці міста три десятки підручників з шахів

Керівник Радикальної партії Олега Ляшка в Рожищенському районі Віктор Марюк завітав до районної дитячої  бібліотеки міста Рожище і подарував закладу три десятки книжок з шахів. Партієць готовий створити при дитячій читальні спортивну секцію юних шахістів, щоб популяризувати  шахи в рідному місті і передати дітям всю свою майстерність і досвід з цього інтелектуального виду спорту.

«Я підтримую добрі справи нашого однопартійця. Віктор Марюк – чудовий керівник, активно співпрацює з жителями Рожищенського району. Особливу увагу приділяє людям з інвалідністю. Разом вони вже пожвавили діалог та  громадсько-спортивну роботу. Тепер  новий доброчинний напрямок – організація секції для юних шахістів міста. Команда Радикальної партії на Волині підтримує такі гарні справи. Ці юні спортсмени в майбутньому здобуватимуть не лише переконливі спортивні перемоги. Вони  поповнять Молодіжне крило РПЛ на Волині, увійдуть в нашу партійну команду», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

 «Мені приємно знати, що мої юні земляки читають книги, а тепер ще хочуть досягнути успіхів в царині шахів. Буду навчати їх того, що знаю сам. Будуємо плани, аби наші вихованці в майбутньому відстоювала честь нашого міста на змаганнях. Спорт дає крила для витривалості і розвитку», – підсумував керівник Рожищенського партосередку РПЛ Віктор Марюк.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *