Керівник Волинського осередку РПЛ Володимир Кравценюк відвідав Луцький геріатричний пансіонат (ФОТО)

Сьогодні, 31 липня, в. о голови Волинської ТО Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Кравценюк разом з керівником фракції РПЛ у Волиньоблраді Юрієм Ройком побували в Луцькому геріатричному пансіонаті.

Директор цього соціального закладу Алла Гнатюк розповіла гостям про роботу закладу милосердя, який хоч і розташований в місті Луцьку, але має обласне підпорядкування. Тут мешкають близько 160 осіб з особливими потребами: соціально-незахищені та самотні громадяни літнього віку, про яких піклується держава.

“Мені було приємно чути від пані Алли Вікторівни  щирі слова подяки нашій команді, і зокрема депутатам-радикалам, які активно опікуються цим соціальним закладом, – прокоментував Володимир Кравценюк, – і роблять вони це послідовно та відповідально. Саме за бюджетні кошти, виділення яких минулого року домоглися наші партійці за ініціативи Юрія Петровича, а це – 500 тисяч гривень, було повністю відремонтовано пральне відділення: зробили покрівлю та внутрішній ремонт корпусу, оновили обладнання. Тепер депутати нашої фракції у Волиньоблраді будуть наполягати на виділенні коштів для облаштування харчоблоку. Наш осередок і надалі підтримуватиме геріатричний пансіонат, адже  потрібно робити добрі  справи і перш за все допомогти літнім людям, які у молоді роки працювали на економічний добробут нашої держави, а тепер, так склалось їх життя, перебувають в цьому соціальному закладі. Їх старість має бути комфортною і радісною.”

Директор  Луцького геріатричного пансіонату Алла Гнатюк дуже рада підтримці і вдячна за гарні справи волинським радикалам. Юрію Ройко, голові фракції Радикальної партії Олега Ляшка  у Волиньоблраді, Алла Вікторівна вручила від усіх мешканців цього закладу Подяку і побажала депутату міцного здоров’я, плідної праці і наснаги у відстоюванні інтересів волинських виборців.

Юрій Ройко був приємно здивований відзнакою: “Я щиро вдячний за Подяку і позитивну оцінку моєї роботи. Ми вже давно опікуємося геріатричним пансіонатом і намагаємося частіше приїжджати з відвідинами, привозити подарунки на свята. Тут живуть мужні люди, наперекір долі і випробуванням вони комунікабельні, дружні, завжди з ними приємно поспілкуватися про сьогодення та згадати минулі роки, навчитися від них милосердя та витримки. Коли я вперше приїхав до пансіонату, я був здивований побаченим, адже більш, ніж 30 років не виділялися ніякі кошти на ремонт, благоустрій. Ці люди не заслужили такого ставлення! Наша радикальна команда вирішила допомагати всіма можливостями і на всіх рівнях. Зараз до нас звернулися по допомогу у відновленні харчоблоку, в першу чергу – системи вентиляції.  Я підніматиму в Волиньоблраді питання виділення грошей на це, і впевнений, фракцією Радикальної партії ми досягнемо успіху.”

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *