«Хай сенсації будуть добрими, репортажі – яскравими, гонорари – високими», – вітання журналістам Волині з нагоди професійного свята

«Хай сенсації будуть добрими, репортажі – яскравими, гонорари – високими», – вітання журналістам Волині з нагоди професійного свята

Хто володіє інформацією, той володіє світом – в цьому крилатому вислові  суть  репортерської    професії.

Саме такими – талановитими, творчими, поінформованими є волинські журналісти, з якими співпрацює команда РПЛ на Волині. Сердечно вітаємо репортерську спільноту нашої області з професійним святом, яка, з дня в день занурюючись у вир інформаційних подій, створює реальну картину нашого буття.

Свої щирі побажання  представникам ЗМІ Волині адресує керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк: «Зі святом Вас, журналісти! Побільше крутих сюжетів, найкращих героїв та неймовірних емоцій в роботі!»

Приєднуємося до вітань та бажаємо  всім, хто  зустрічає своє свято  на робочому місці,  міцного здоров’я, душевної гармонії  і оптимізму, успіхів та наснаги  у всіх починаннях.  Хай всі ваші сенсації будуть добрими, новини – позитивними, репортажі – яскравими, гонорари – високими. Щастя, добра, благополуччя Вам і вашим близьким!  

 

 Журналістка з Волині готує смакоту з цілющих рослин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів