Команда Луцького партосередку РПЛ виставила агітаційний намет та розповіла городянам про соціальні ініціативи партії

Сьогодні, 15 травня цього року в центрі міста Луцька працювала  агітаційна палатка Радикальної партії. З жителями обласного центру Волині спілкувались партійці Луцької міської парторганізації . Тут же всі бажаючі отримували листівки, календарі та газету «Слово Ляшка. Волинь».

 Керівник Луцького  міського партосередку Андрій Токаренко, голова фракції РПЛ у Волиньраді Юрій Ройко,керівник Молодіжного крила РПЛ на Волині Юрій Семчук,  ляшківці  Сергій Давидюк, Анна Дуда та інші молоді активісти жваво комунікували  з городянами, які активно підходили до  намету з логотипом Радикальної партії.
«Наші однопартійці дружньою командою вийшли на центральну площу міста, яка відразу стала найкращою комунікаційною площадкою для обговорення соціальних ініціатив нашої  політичної  сили. І теми обговорювались надзвичайно актуальні. Нові робочі місця та підтримка національного виробника, трудова міграція та продовження мораторію на вивіз необробленої деревини. Говорили і про медичні послуги, які мають бути якісними та доступними для лучан. Тільки разом ми зможемо захистити своє право на роботу та гідне життя»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Такі агітаційні заходи, коли ти разом з однодумцями розповідаєш про важливі соціальні ініціативи партії – надзвичайно дієві. Люди бачать, що ми – одна згуртована команда. Працюємо і добиваємось гарних результатів»,- підсумував керівник  Луцької міської організації  Радикальної партії Андрій Токаренко.