Команда Луцького партосередку РПЛ виставила агітаційний намет та розповіла городянам про соціальні ініціативи партії

Команда Луцького партосередку РПЛ виставила агітаційний намет та розповіла городянам про соціальні ініціативи партії

Сьогодні, 15 травня цього року в центрі міста Луцька працювала  агітаційна палатка Радикальної партії. З жителями обласного центру Волині спілкувались партійці Луцької міської парторганізації . Тут же всі бажаючі отримували листівки, календарі та газету «Слово Ляшка. Волинь».

 Керівник Луцького  міського партосередку Андрій Токаренко, голова фракції РПЛ у Волиньраді Юрій Ройко,керівник Молодіжного крила РПЛ на Волині Юрій Семчук,  ляшківці  Сергій Давидюк, Анна Дуда та інші молоді активісти жваво комунікували  з городянами, які активно підходили до  намету з логотипом Радикальної партії.
«Наші однопартійці дружньою командою вийшли на центральну площу міста, яка відразу стала найкращою комунікаційною площадкою для обговорення соціальних ініціатив нашої  політичної  сили. І теми обговорювались надзвичайно актуальні. Нові робочі місця та підтримка національного виробника, трудова міграція та продовження мораторію на вивіз необробленої деревини. Говорили і про медичні послуги, які мають бути якісними та доступними для лучан. Тільки разом ми зможемо захистити своє право на роботу та гідне життя»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Такі агітаційні заходи, коли ти разом з однодумцями розповідаєш про важливі соціальні ініціативи партії – надзвичайно дієві. Люди бачать, що ми – одна згуртована команда. Працюємо і добиваємось гарних результатів»,- підсумував керівник  Луцької міської організації  Радикальної партії Андрій Токаренко.

  

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів