Команда Ляшка добилась, щоб парламент перевірив, як українцям рахували космічні платіжки

Верховна Рада проведе розслідування нарахування «космічних» тарифів громадянам.  Про цю  першу перемогу фракції РПЛ в парламенті повідомив Олег Ляшко.«Ці космічні платіжки б’ють по нужденних громадянах. Неможливо платити 4000 гривень за комуналку, коли в тебе 2000 гривень пенсія. Люди не можуть отримати субсидію, їх заставляють дітей з хати виписувати. Ми не дамо Парламенту мовчати, коли грабують людей, не дозволимо йому закривати очі на несправедливі тарифи, на завищену комуналку. Треба було тиждень блокувати парламентську трибуну, щоб змусити нарешті Парламент погодитися на наші вимоги», – наголосив Олег Ляшко.

На вимогу Лідера РПЛ Голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив створити спільну робочу групу з підготовки постанови щодо перевірки обґрунтованості тарифів. Документ буде винесено на голосування наступного пленарного тижня.

«Команда Ляшка бореться за те, щоб ви припинили отримувати космічні платіжки, щоб в країні була справедлива ціна на газ, щоб тарифи, які ви платите, були не більше 15% від вашого загального доходу. Ми змусимо Парламент і владу навести порядок у ціноутворенні на комуналку, порядок на газовому ринку, щоб припинити корупцію, за яку платить кожний українець. Ми наполягаємо на тому, щоб Парламент невідкладно підготував відповідний проект постанови і наступного пленарного тижня він був якнайшвидше розглянутий. Досить грабувати українців!», – звернувся до громадян з парламентської трибуни народний депутат.

Олег Ляшко пообіцяв всебічно контролювати хід розслідування, що буде проводитися парламентською робочою групою.

Важливо, що  народний Президент та команда РПЛ  вимагає від влади знизити ціну на газ, відновити старий порядок нарахування субсидій, встановити всім споживачам лічильники за рахунок державного бюджету і радикально підняти зарплати та пенсії.