Команда Ляшкобуса вже зустрічається з прихильниками Олега Ляшка на Волині

Від сьогодні в нашій області перебуває автобус Радикальної партії – Ляшкобус, як називають його люди.Цей міні-штаб Радикальної партії на колесах – гарний, сучасний, комфортний, із зображенням  Лідера. Партійці з нашої команди РПЛ на Волині провели вже перші зустрічі з жителями різних населених пунктів Луцького району. Далі за маршрутом – Володимир-Волинський район. Газети, листівки з програмою Олега Ляшка, календарі отримали сільські мешканці, чимало з яких підтримують Лідера Радикальної партії і його полум’яний  заклик, добре відомий волинянам: «Українцям роботу і гідне життя!».

«Олега Ляшка знають і люблять на Волині. Люди одобрюють його політику, його важливі економічні програми, бо в них головні звичайні люди: фермер, металург, вчитель, медик. Тільки вольовий лідер може зупинити зростання космічних тарифів, примусити владу подбати про ветеранів, повернути до України молодь із закордонних заробітків. Маршрут Ляшкобуса ми складали так, щоб він заїхав до кожного населеного пункту Волині, щоб люди реально знали, як відстоює їх інтереси Олег Ляшко та команда Радикальної партії. Волиняни можуть бути певні, що саме він донесе до владних кабінетів всі їх болі та проблеми і доб’ється їх вирішення. Тож, запрошуємо всіх на зустріч Ляшкобуса, де можна поспілкуватися з нашою командою», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Місяць вдома – решта часу в Польщі на заробітках. Так живе сьогодні більшість волинян. Вони не бачать рідних, в неспокої – за своїх дітей, бо мусять заробляти кусок хліба за кордоном. Люди знають, що лише Олег Ляшко створить їм нові робочі місця, забезпечить нормальну зарплату. І вони будуть господарями на своїй землі, а не найманцями. Пенсіонери чекають на гідні пенсії, нарікають, що позбавлені субсидій і не можуть вижити. Про це говорять нам учасники зустрічей», – розповів  про настрої  жителів області керівник агітаційної групи команди РПЛ на Волині Юрій Семчук.

Ляшкобус пребуватиме в нашій області 10 днів. І заїде в кожен  район Волинської області.