Команда Олега Ляшка відстояла права українців

Команда Олега Ляшка відстояла права українців

Президент виконав вимоги Радикальної партії і запровадив воєнний стан виключно на прикордонних територіях  і виключив з закону норму про обмеження конституційних прав громадян, а парламент проголосував за призначення виборів на 31 березня 2019 року.«Сьогодні наша команда переламала хід історії на користь України. Дякую побратимам і горджусь ними! Порошенко під приводом введення воєнного стану хотів скасувати президентські вибори і скасувати всі конституційні права громадян, щоб узурпувати владу. Як я і обіцяв, ми не дозволили йому цього зробити», – підкреслив Олег Ляшко.

Політик детально пояснив, яких змін зазнав законопроект Президента про воєнний стан під час позачерговго засідання парламенту:«1. Воєнний стан вводиться на 30 днів, а не на 60, як хотів Порошенко.

  1. Воєнний стан вводиться виключно після вторгнення російських військ в Україну, а не тоді коли захоче сам Порошенко.
  2. Воєнний стан вводиться тільки в прикордонних територіях, а не по всій Україні.
  3. Усі конституційні права громадян збережені, а не скасовані, як хотів Порошенко.
  4. Парламент призначив вибори на 31 березня 2019 року, зламавши плани Порошенка скасувати вибори, щоб вічно сидіти в кріслі», – підкреслив народний депутат.

Політик переконаний,  ця боротьба дала українцям шанс обрати нового Президента, який зупинить війну.

«У березні 2019 року українці оберуть собі Президента, який відновить мир і поверне території замість бариги, який заробляє на війні. От що ми зробили! Великий день!!!», – підсумував Олег  Ляшко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів