Естафета добра і милосердя на свято Водохреща. Як команда Радикальної партії на Волині лучан кулешем пригощала (ВІДЕО, ФОТО)

Естафета добра і милосердя на свято Водохреща. Як команда Радикальної партії на Волині лучан кулешем пригощала (ВІДЕО, ФОТО)

Естафета добра і милосердя від Лідера РПЛ Олега Ляшка була підтримана і на Волині. В день Святого Водохреща  команда Радикальної партії на Волині організувала для мешканців міста Луцька святкове дійство в парку імені Лесі Українки. Городяни та гості міста поспішали на берег Стиру, звідки смачно пахнув куліш та доносився веселий сміх. В парку зібралися не лише містяни на прогулянку, але й шанувальники свята, які купаються в цілющій воді Стиру після її освячення духовенством. Гостей зустрічали волинські козаки, які щиро вітали з Йорданом та запрошували до вогнища, щоб покуштувати смачної страви, зігрітись духмяним чаєм.  

«В день Святого Водохреща  Волинська Радикальна партія  щиро вітала городян зі святом! Ми бажали всім, хто прийшов на наше свято, радості,  наснаги в усіх  справах, Божого благословення нашій рідній країні. Також почастували  присутніх, а людей було багато, гарячим кулешем.  Раді, що знайшли  тут нових однодумців і відпочили в гарній атмосфері свята»,- розповів перший заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.«Естафета добра і милосердя від Лідера нашої партії Олега Ляшка успішно відбулась на Волині. Ми поділились  з учасниками цього дійства святковим настроєм, теплом  та їжею. Смакували кулішем, звареним за старовинними традиціями, спілкувалися, жартували. Наша команда чула і критику, і добрі слова, і цікаві ідеї, які будемо разом реалізовувати. Такі свята і заходи гуртують нас»,- підсумував проведений захід керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів