Команда РПЛ на Волині провела тренінги для членів ДВК та ТВК

Команда РПЛ на Волині провела тренінги для членів ДВК та ТВК

13 грудня  команда Радикальної партії на Волині провела навчання для членів дільничних виборчих комісій на виборах депутатів ОТГ. Тренінги відбулися в двох населених пунктах – в селі Березовичі  Володимир-Волинського району  та в селі Війниця Локачинського району Волині.

Перед  учасниками  тренінгу виступили голова Волинської територіальної організації РПЛ Володимир Кравценюк, заступник Віктор Прокопчук та юрист Наталія Андрейчук.

Розповідали про процедуру роботи ДВК та ТВК на місцевих виборах, ознайомили колег з  послідовністю дій при процедурі голосування та під час підрахунку голосів виборців на місцевих виборах, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

«Команда Радикальної партії на Волині увесь час вчиться сама і постійно підвищує рівень знань своїх однопартійців. Для нас дуже важливо, щоб ці грудневі вибори в ОТГ пройшли чесно, прозоро та відповідально. До складу ДВК та ТВК  ми підібрали  хороших, відповідальних людей. Тепер навчаємо їх, проводимо потужні інструктажі, обговорюємо та враховуємо  всі вимоги виборчого законодавства. Ми сформували сильну команду, маємо авторитетних партійців, готових поборотись за депутатські мандати. В нашої політичної сили потужний Лідер всеукраїнського рівня – Олег Ляшко. Тому ми обов’язково переможемо!», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

В процесі тренінгу обговорювались такі актуальні новації, як забезпечення членами ДВК та ТВК виборчих прав виборців з інвалідністю, похилого віку та інших виборців, які потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів