Команда РПЛ в місті Луцьку вчилась будувати комунікації з виборцями

Тренінговий центр Волині  продовжує новий етап навчань для партійців та активістів команди  Радикальної партії на Волині. Восьмого вересня відбувся черговий  навчальний тренінг-семінар для луцьких колег.

В цьому навчальному заході взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук, керівник громадської приймальні РПЛ в місті Луцьку Віктор Ковальчук.

«Вчитись ніколи не пізно. Наші міські колеги та прихильники нашої політичної сили налагоджують дієві комунікації  з нашим досвідченим тренером  Віктором  Ковальчуком, ставлять  питання  і мені, як керівнику команди .  Тема важлива – навчаємося новітнім методам взаємодії з виборцями. І це дуже круто. Адже завжди виграє той, хто озброєний знаннями. Бажаю новим колегам успіху! Вони – наші однодумці і члени команди РПЛ на Волині. Своє право на роботу і гідне життя вони готові активно захищати разом з нами»,- підкреслив керівник  Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Ми не тільки навчались, але й дискутували.  Говорили про первинки, роботу  міського партійного офісу, про комунікації і добрі справи, які можемо реалізувати в рідному місті  разом. Люди  щирі, допитливі і дуже тепла атмосфера. Учасники тренінгу погодились, що активні комунікації – головний резерв майбутніх перемог.  Мешканців міської громади з власними ідеями та пропозиціями  залучатимемо до агітаційної роботи та добрих справ організації»,- зазначив досвідчений тренер команди РПЛ на Волині  Віктор Ковальчук.

Організатори тренінгу відповіли на запитання  колег, розповіли, як  використовувати на заходах агітаційні матеріали та партійну газету «Слово Ляшка. Волинь», спілкуватись з відвідувачами та готувати власні заходи.

Важливо, що в  процесі навчань були задіяні всі його учасники,які спілкувались, дискутували, мали можливість висловити свої думки і отримали чимало нових вражень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *